Jak na to

3M pásky dokáží výrazně usnadnit práci řemeslníkům i kutilům

Řemeslníci i kutilové se často potýkají s otázkou, jak si usnadnit práci a zároveň dosáhnout požadovaného výsledku. Čas je dnes vzácnou komoditou, nelze se tedy divit, že profesionálové i ti, kteří se do manuálních činností pouštějí ve volném čase, potřebují pracovat opravdu efektivně. Naštěstí tu je celá řada možností, které předchozí generace k dispozici neměly. Jedním takových řešení jsou 3M pásky.

více v článku...

3M pásek je řada různých druhů. Které jsou ty nejběžnější?

3M 471 pásky

Pod označením 3M 471 se nabízejí takzvané označovací lepící pásky. Ty mohou skvěle posloužit například ři realizaci podlahového nebo bezpečnostního značení. Díky vrstvě kaučukového lepidla skvěle a rychle přilnou k mnoha typům povrchů. 3M 471 pásky jsou zhotoveny z vinylu. Jsou tedy pružné a dokáží dokonale kopírovat tvar zakřivených ploch, skvěle se přizpůsobí i hrubým a nerovným podkladům. Snadná je nejen aplikace, ale také odstranění – 3M 471 páska nezanechává zbytky lepidla. 3M 471 jsou dostupné v různých šířkách i barevných provedeních, vysoce odolné a stálobarevné.

Oboustranné lepící 3M VHB pásky

Oboustranné lepící 3M VHB pásky slouží ke spojování materiálů. Jsou plnohodnotnou náhradou běžných lepidel a výrazně snáze se s nimi pracuje. V mnoha případech dokonce dokáží nahradit i kovový spojovací materiál, jako jsou šrouby, nýty a další výrazně obtížněji realizovatelné typy spojů. Při používání oboustranné lepící 3M pásky nehrozí potříštění okolních materiálů. 3M pásky lze použít nejen v interiéru, ale také v exteriéru; skvěle totiž odolávají chemikáliím, vlhkosti, UV záření i teplotním výkyvům. Navíc dokonale přilnou i k nerovným povrchům. Oboustranné 3M VHB pásky jsou dostupné v řadě rozměrů, mezi nejčastěji užívané patří páska 3M VHB 19 mm.

Related posts

Jak prodloužit životnost fasády? Čištěním a speciálními nátěry

admin

Kde se obrátit, když máte zájem o kvalitní betonové či anhydritové podlahy?

svet zeny

Jak správně vybrat truhlíky

admin