Jak na to Tipy a trendy

4 dárky, které muži nejvíce ocení

„Tati, co chceš k Vánocům?“ zní většinou odpověď „ale nic, já nic nepotřebuju“…. Také se vám stává, že od svých nejbližších příliš inspirace nezískáte? Budete si muset poradit sami – vlastně ne úplně sami. Jděte na to od lesa!

více v článku...

Darujte krásné vzpomínky

Pokud sháníte dárky pro muže zralého věku rozhodně neuděláte chybu, když vsadíte na foto-dárky. Ideálním dárkem je třeba zástěra s vtipnou fotkou klasická fotokniha nebo třeba kalendář z vlastních fotek. Pokud chcete ideální dárek pro babičku a dědečka, nechte jim vyrobit deku z vlastních fotek nebo povlečení.

Alkohol

I tady se jedná o klasiku. Nicméně z každého tradičního dárku lze udělat dárek netradiční – jak? Koupit láhev dobrého pití není tak složité, ale co dál? Vyrobte svému tatínkovi, strýčkovi nebo známému například tajnou bednu poslední záchrany. Lze použít starou skříňku, kufr, nebo cokoliv vás napadne. Kromě láhve s dobrým pitím do ní umístěte otvírák, malé či velké panáky, doutníky nebo dýmku, nůž nebo nůžky na doutníky a něco malého k zobání. Čím originálnější a méně nápadný bude obal či skříňka, tím lépe. Právě bednu poslední záchrany si pak muži mohou dát třeba do dílny!

Doplňky

…stejně, jako když hledáte dárky pro ženy – musíte o dané osobě vědět 3 věci:

  1. Oblíbená barva
  2. Oblíbený materiál
  3. Styl

Bez těch to informací se do nakupování módních doplňků vůbec raději nepouštějte. Věřte, že funguje zákon schválnosti a když „na slepo“ koupíte například červenou kravatu, velmi pravděpodobně zjistíte, že váš blízký preferuje modrou nebo šedou barvu.

Hračky

V každém muži je skryté dítě, ať už se prezentuje jakkoliv. Znáte jeho zájmy? Kupte mu například model letadla, auta nebo motorky. Je to vlastně stejné, jako kupovat dárky pro děti. Stačí mít základní informace a pokud máte dítko, které je stejně zájmově vyhraněné, zabijete dvě mouchy jednou ranou – zkrátka zabavíte oba!

Related posts

Kukačkové hodinky jsou vzpomínkou na století páry

admin

Zabalte se chytře! Stěhování může být jednoduché, když víte, jak na to

admin

Víte, jak si vybrat vhodnou postel?

svet zeny

Leave a Comment