Jak na to

4 tipy na levné doplňky do bytu

Nemusíte mít svůj byt vybavený podle nejnovějších trendů. Vlastně ho můžete mít vybavený klidně nábytkem po babičce. Klíčem k úspěchu jsou bytové doplňky, které dokáží celý byt zcela proměnit. Jejich výhoda? Jsou levné, skladné a můžete je často měnit. V dnešním článku se podíváme na 4 tipy na doplňky do bytu, které se hodí všude!

  1. Nepodceňte police a doplňky na zdi

Každému bytu, který nemá nainstalované police, něco neustále chybí. Police jsou doplněk, který v bytě ušetří místo a dá vám prostor na další doplňky. Existuje už spousta moderních tvarů či variant, do kterých můžete pohodlně naskládat třeba knihy, aniž by vám padaly nebo se sesouvaly. Vybavený byt s prázdnými zdmi působí zvláštně a nevyrovnaně. Nebojte se k policím přidat i obrazy či malé obrázky, které zaplní prostor a výsledek bude skvělý!

  1. Optické zvětšení bytu pomocí doplňků

Praktický doplněk, který váš byt opticky zvětší, a dost možná také do bytu dostane více světla, je nepochybně zrcadlo. Vybírat můžete podle svých možností a představ! Velké, které postavíte do rohu místnosti nebo jen malé, které připevníte na zeď. Pokud máte malou chodbu, zrcadlo by vám mohlo tento problém pomoci alespoň opticky vyřešit.

Mohla by se vám hodit Nábytek ForLiving sleva, což je e-shop, na kterém najdete zrcadla a další bytové doplňky.

  1. Drobnosti, na kterých záleží

Pro jednoho zbytečnosti, pro druhého nenahraditelný doplněk. Málo co dokáže z místnosti vykouzlit úplně jinou atmosféru tak, jako květiny. Proto si dejte záležet na výběru váz nebo květináčů, které by měly ladit k celkovému stylu vašeho bytu. Drobností, které zútulní váš domov, je nespočet. Tak například si pořiďte stylovou mísu na ovoce a postavte ji tam, kde se bude nejvíc vyjímat. Kromě toho, že bude fungovat jako doplněk, budete třeba také jíst více ovoce, jelikož jej budete mít stále na očích!

Třeba vás bude zajímat Nábytek Helcel recenze, jelikož tam můžete objevit doplňky jako stojany na šperky, svícny nebo i stojánek na časopisy. Pokud se na to cítíte, spoustu drobných dekorací si můžete vytvořit i sami doma.

  1. Doplňky, které vás dokáží uvolnit

Pokud vám nevadí tak trochu kýčovité doplňky, pak si s radostí můžete pořídit světýlka či LED pásky. Večer nemusíte svítit lampičkou a užijete si příjemné tlumené světlo světýlek, které můžete mít v provozu celý rok. Omotejte si je třeba kolem sedačky nebo podél televize. V případě LED pásků si můžete zvolit vlastní barvu nebo ji měnit pomocí ovladače a to vám umožní se ještě více uvolnit a užít si svůj večer třeba u oblíbeného seriálu na Netflixu. Mrkněte se i na Surfshark VPN, jehož předplatné vám umožní objevit ještě více zajímavých filmů a seriálů z celého světa.

Slevový kupón Aliexpress využívají všichni chytří nakupující z celého světa.

Related posts

Zajistěte si komfort díky klimatizaci Praha

admin

Jaké jsou výhody dlouhodobého pronájmu dodávek?

svet zeny

Jaký vybrat rošt do postele?

admin