Bydlení

4 tipy pro výzdobu vašeho domova

Při zařizování domova je důležité vědět, které prvky spolu nejlépe ladí a které budou mít na váš prostor největší vliv. Pokud chcete vylepšit svůj domov, čtěte dále.

více v článku...

Textura

Každá místnost ve vašem domě by měla mít strukturu. Textura je schopnost našich očí (prostřednictvím mozku) vnímat různé povrchy v místnosti. Drsné, hladké, škrábavé, měkké, lesklé, tvrdé, hrbolaté a mnoho dalších. Nevynechávejte přidání textury, jinak bude místnost působit ploše.

Vzory

Vzor vnáší do místnosti život, zajímavost a osobitý styl. Míchejte vzory i v těch nejneutrálnějších místnostech. Začněte se vzorovanými polštáři nebo dekami a časem si možná troufnete i na větší.

Středem pozornosti

Každá místnost by měla mít jeden ústřední bod. Obvykle je to první věc, které si všimnete, když vejdete dovnitř. Upozorňuje na sebe a místnost je obvykle vyzdobena kolem něj. Může to být krb, dřevěná postel nebo výrazná pohovka.

Méně je více

S ničím to nepřehánějte. Nechcete, aby na vás místnost působila rušivě. Pokud nejste příznivci barev, ale přesto chcete místnost oživit, zvolte například malý barevný stolek na kávu a noviny. Subtilní nábytek od českých řemeslných Master Master by mohl být tím pravým pro vás.

Pokud stále hledáte svůj vysněný dům, vyhledejte si na internetu informace o možnostech, které jsou ve vaší oblasti k dispozici. Vyhledávač vám pomůže, když jednoduše zadáte „predaj nehnuteľností Bratislava„. Čím dříve se zapojíte, tím dříve můžete začít zdobit.

Related posts

Ubytování Praha. Levně a příjemně? Ano!

admin

Víte, jak si vybrat vhodnou postel?

svet zeny

Nestačí vám peníze?

svet zeny

Leave a Comment