Bydlení

Chtěli byste nové dveře nebo kuchyňskou linku, ale máte hluboko do kapsy? Použijte samolepicí fólie – tapety

Jestliže jste šikovní, nebo máte poblíž zručného kutila, který je vám ochotný pomoct, můžete si zvelebit domácnost i bez nákupu nového nábytku. Jestliže se vám nelíbí dvířka u kuchyňské linky a potřebujete změnu, nebo máte „zubem času“ poznamenané dveře natolik, že by stály za výměnu, obojí se dá renovovat s pomocí samolepicích fólií – tapet. Mají mnoho podob, zaručeně si vyberete, ať už chcete decentní klasiku, nenápadnou eleganci nebo nepřehlédnutelné barvy či tvary.

více v článku...

Typy samolepicích fólií – tapet

Jestliže zavítáte na webové stránky folie-tapety.cz, budete si moci vybrat z obrovského množství zahrnující samolepicí fólie – tapety. Na výběr jsou metalic kovové, jednobarevné lesklé nebo matné, znázorňující cihly, kámen, beto, kachličky, mozaiky, dlažby, ale také dětské typy, reflexní, vypadající jako kůže, dřevo, desky, typy přímo pro renovaci dveří, zrcadlové fólie, transparentní na sklo…

Pojďme k renovaci dveří

Protože jsme na začátku mluvili o samolepicích fóliích pro renovace dveří, podíváme se na ně blíž. V nabídce najdete klasické dekory dřeva, na které jste běžně zvyklí, jako když vybíráte zcela nové dveře. Jsou ty vaše stávající světlé nebo bílé? Vybrat můžete třeba samolepicí fólii javor dřevo šíře 90 cm x 2,1 m – dekor 503. Aktuálně je k dostání se slevou 53 %, což znamená, že jednu stranu dveří opravíte za 212 Kč. Renovované dveře z obou stran vás tedy vyjdou na 424 Kč.

Anebo si dopřejte změnu a udělejte dveře tmavšími. Velmi hezky vypadá např. fólie mahagon tmavý dřevo šíře 90 cm x 2,1 m dekor 526. Cena je stejná jako u fólie javor.

Podívejte se na folie-tapety.cz a vyberte si nejen samolepicí fólie, ale také mnohé tapety na zeď, bordury a další zboží pro zkrášlení interiéru. Při nákupu nad 1 500 Kč získáte dopravu zdarma.

Related posts

4 tipy pro výzdobu vašeho domova

admin

Inspirace, jak můžete proměnit svůj balkon na oázu pokoje

svet zeny

Praha už šlape Vídni na paty

admin