Jak na to

Čištění terasy po zimě: Osvěžte materiály a zašlé barvy pomocí pískování

Terasa je v létě hlavní obytnou místností vašeho domu. Abyste se zde cítili dobře a mohli jste si bez starostí na terasu pozvat sousedy a přátele, pak doporučujeme provést její důkladné čištění. Odstraňte mech, mastnotu, zašlou špínu a další nánosy šetrně. Prostřednictvím metody pískování.

Čištění terasy snadno a rychle

Terasa je místo, kde hlavně v letních měsících trávíme nejvíce času. Kdo by nechtěl po hektickém dni v práci usednout do zahradního nábytku se sklenkou dobrého vína, rozdělat oheň v krbu a užívat si krásný pohled do upravené zahrady? Aby byl tento dojem co nejkrásnější, je nutné terasu na novou sezonu dokonale připravit.

Zbavit všechny materiály nejrůznějších usazenin, mastnoty, mechu a lišejníku. I kryté terasy jsou bohužel vystavovány nepříznivým vlivům. Zvláště pak poletujících sazí, prachu a ostatních částic. Odstranit lze tyto částice jednoduše, prostřednictvím pískování. Pískování lze provést na kterýkoliv stavební materiál. Velmi efektivně odstraní hluboko usazené nečistoty, rez, mech apod. i z těžko přístupných míst. Naše firma Barmakolor se specializuje na pískování všech typů materiálů.

Čištění parkovacího stání

Máte ve své zahradě kromě terasy také parkovací stání pro auto? Pokud je podlaha pod vozem nevzhledná, zašlá, plná kapiček od oleje, pohonných hmot a dalších mastných skvrn, i zde doporučujeme provést čištění tryskáním. Provádíme čištění krycích i volně stojících parkovacích stání. Naše stroje dokážou velmi šetrně a efektivně odstranit i zašlou špínu z kamene, betonové dlažby, keramických dlažic i dřeva. Náš tým na místě posoudí míru znečištění a vybere nejúčinnější metodu pískování. Po aplikaci bude plocha zářivá, zbavená mechu, mastnoty a dalších nánosů.

Jak probíhá pískování

Pískování je velmi účinná metoda čištění stavebních materiálů z i velmi těžko přístupných míst. Písek se jednoduše vlivem vysokého tlaku pískovačky tryská na požadované místo, kde dochází k velmi účinnému, přitom nejšetrnějšímu odstranění i hluboko usazených částic. Pískováním lze efektivně dosáhnout vysoké úrovně čištění všech materiálů. Každý materiál však vyžaduje požadovanou technologii, aby byl výsledný efekt nejlepší. Naše firma Barmakolor dokáže oživit každý materiál, jako je kov, dřevo, cihla, umělý kámen, kámen a mnoho dalších stavebních materiálů.  Tryskat je možné v exteriéru i interiéru. K práci používáme vlastní pískovací stroje s vysokoúčinným odsáváním.

Materiál opatříme novým nátěrem

Po pískování je materiál připraven na další ošetření. Zvláště dřevo a kov vyžaduje ochranný nátěr. Vyberte si z naší pestré nabídky barev pro nejrůznější typy materiálů. Máte vybranou svou vlastní barvu? V našem centru míchání barev dokážeme namíchat odstín podle vašich představ! Jsme specialisté v malování a natírání. Nátěry provádíme kvalitními pomůckami nebo stříkací pistolí. Naše barvy jsou kvalitní, účinné a dlouhodobé.

Related posts

Nové bydlení jako je dřevěný srub na klíč?

admin

Systém iClima při vyšších teplotách aneb, jak funguje zdravé chlazení interiéru

admin

Hypotéka a rozvod? Jaké jsou možnosti, aby byli všichni spokojení

svet zeny