Novinky ze světa bydlení

Dekorativní samolepky na zeď do dětského pokoje

Nemusíte mít oblepený samolepkami celý byt. Naopak, méně je někdy více. To platí i v případě výběru dětské samolepky na zeď do dětského pokoje. Výběr vhodné samolepky nezávisí jen na místnosti, do které je určena. Zohledněte především zájmy a vkus dítěte.

více v článku...

Samolepky na zeď jako dominanta i doplňkovou výzdobou dětského pokoje

V dětském pokoji je potřeba brát také v potaz menší zorné pole dětí, které svůj pokojíček berou jako pohádkové království.  Zajímavou variantou je samolepky na stěnu v menších rozměrech. Děti rády prozkoumávají nové věci.

Jako ideální samolepky na zeď do dětského pokoje volte roční období, oblíbené pohádky a pohádkové hrdiny, ale například také motivy autíček, hraček, panenek, kostek a další. Pro nejmenší děti se hodí motivy roztomilých zvířecích mláďat jako jsou sloni, medvídci nebo žirafy. Nechte se unášet nejen svou fantazií, ale také fantazií svých dětí.

Se správně zvolenými samolepkami oživíte zeď nejednoho dětského pokojíku, ale i koutku s postýlkou či přebalovacím pultem v obývacím pokoji nebo ložnici. Máte-li pro dítě či děti hernu, myslete i na její výzdobu. Pokoj bude vypadat čistě a útulně, děti se v ní budou cítit skvěle.

V případě, že nemůže najít vhodnou samolepku, která by zapadala do konceptu místnosti či ostatních částí bytu, je možno si nechat vyrobit samolepku na míru. Přizpůsobíte si ji barvou, velikostí i stylem. Samolepky na zeď  jsou zajímavou a nepřehlédnutelnou dekorací, na které je potřeba dát si záležet. Jejich výhodou je snadná aplikace i sundání v případě potřeby. Vhodný motiv nechte klidně vybrat vaše děti. Ty nejlépe ví, co se jim líbí a na co se chtějí při usínání v pokojíku dívat. Čím je dítě starší, tím se motivy mění. I  s tím je třeba počítat. Pětileté dítě má jiné zájmy, než desetiletá slečna.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressMedia

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Related posts

Jak předcházet ucpání odpadu a kanalizace?

admin

Jak funguje větrání s rekuperací tepla v praxi?

admin

Party pod širým nebem – jak ji zachránit ve špatném počasí?

admin

Leave a Comment