Novinky ze světa bydlení

Nové developerské projekty v Praze

Společnost Sekyra Group se může pochlubit již osmnáctiletou aktivní činností na českém realitním trhu. Patří mezi přední developerské společnosti, hlavně díky desítkám úspěšných projektů. Za jejich hlavní podnikatelské činnosti můžete považovat realitní investice a development komerčních a rezidenčních nemovitostí.

Jejich zákaznická základna je opravdu široká. Patří mezi ně jak zákazníci z řad mezinárodních korporací, tuzemských i zahraničních investorů, tak kupující či nájemci jednotlivých bytových jednotek.

Jejich práce se odráží v již dosažených výsledcích. Těmi jsou okolo sedmi tisíc zrekonstruovaných či postavených bytů. V současné době společnost rozvíjí hned několik velmi významných projektů, zaměřených na nové městské části v centrálních pražských lokalitách jako je Rohan city, Smíchov city a Žižkov city.

Projekt Rohan city

Projekt Žižkov city

Svým zákazníkům společnost Sekyra Group může nabídnout luxusní byty v Praze, dostupné novostavby pro rodiny s dětmi i nízkoenergetické bydlení v zeleni za městem. Nové byty uspokojí širokou škálu zákazníků. Jsou vhodné jak pro ty, kteří hledají první bydlení, tak i pro náročnější klienty s jasnější představou.

Mezi jejich úspěšně realizované projekty pro komerční využití lze zařadit hned několik velkých sídel společností, jako jsou Česká spořitelna, Nestlé, T-mobile, Skanska, Národní technická knihovna a další.

T-mobile centrum

Proč může být právě i pro Vás developer Sekyra Group tím vhodným partnerem? Jedná se především o prověřeného developera, který do svého portfolia může zahrnout přes sedm tisíc postavených nebo rekonstruovaných bytů. Již dlouho se specializují na prodej bytů v Praze, ale samozřejmě mají zkušenosti i s projekty v jiných částech republiky. U této firmy se můžete spolehnout, že v nabídkách narazíte na konečné ceny, které ani později nebudou zatíženy žádnými dalšími dodatečnými či skrytými poplatky. Aktuálně na prodej jsou například nové byty v Dolních Počernicích v Praze 9, jedná se o projekty padesáti nových nízkoenergetických domů.

Nízkoenergetické domy v Dolních Počernicích

Mezi zákazníky společnosti Sekyra Group se řadí také velké korporace, které mají zájem především o komerční developerské projekty v Praze. Sekyra Group se soustředí na nevyužité pozemky, bývalé tovární čtvrti a zanedbané lokality. Dokáží využít jakýkoliv prostor a postarat se o to, aby dané místo bylo součástí budoucího rozvoje. Zaměřují se na komerční i rezidenční výstavby a rozvoj nevyužitých území. Tyto projekty přetvářejí zanedbané kouty metropolí na výstavní lokality určené pro bydlení a podnikání.

Také patří mezi zakládající členy neziskové organizace České rady pro šetrné budovy (Czech Green Building Council). Mezi jejich hlavní cíle patří podněcování tržní transformace, vzdělávání veřejnosti, propagace, odborné vzdělávání, spolupráce s veřejnou správou, komunikace mezi zainteresovanými a zavedení certifikace šetrnosti staveb k životnímu prostředí.

Jistou garancí kvality je členství v asociacích a organizacích. Sekyra Group je společnost, která již před 10 lety vstoupila do segmentu veřejných staveb. Projekt Národní technické knihovny, o který se zajistila právě Sekyra Group, byl v roce 2009 oceněn cenou Stavba roku a zvláštní cenou poroty Best of Realty.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

PressMedia

Related posts

Správně zvolený televizní stolek oživí vzhled obýváku

admin

Podílejte se na stěhování a ušetřete výdaje

admin

5 tipů podle čeho vybírat svítidla

admin