Jak na to

Dezinfekce prostor či úklid po zemřelém: Co všechno zvládne deratizační firma?

Máte pocit, že deratizační firma se zabývá pouze hubením potkanů nebo likvidací švábů? Nemusí tomu tak být. Firma Deratizace Praha – KF Trans nabízí komplexní služby, které pomohou vašemu domu, firmě, společným prostorám či zahradě. Co všechno zvládnou? 

více v článku...

Dezinfekce pro domácnost i větší prostory

Zvlášť v dnešní době je dezinfekce nutnost a výrazně dopomůže k čisté a bezpečné domácnosti. Deratizace Praha – KF Trans mají ve své nabídce dezinfekci prostoru. A to se týká nejen domácnosti, ale i vaší firmy či společných prostor. A jak to probíhá? Přijede k vám odborník, který je vybaven aktivní dezinfekční látkou. Ta po aplikaci zajistí likvidaci všech typů bakterií, plísní, hub, ale i virů. V případě virů dezinfekční látka rozloží jeho buněčnou stěnu a dojde k bezpečné likvidaci viru. Takto je možné dezinfikovat i menší prostory, jako třeba auto, jímku nebo žumpu. 

Úklid a dezinfekce po zemřelém 

Tato služba je pro mnoho lidí tabu, ale přesto je velmi potřebná. V místnosti, kde dlouho leželo tělo mrtvého, se obvykle vyskytuje velké množství hmyzu. Krajně nepříjemný pach se nasákne do koberce i okolního nábytku. Není divu, že takový byt potřebuje dezinfekci od profesionálů. Takový úklid by měl provádět specialista, protože neškolený člověk podobnou situaci nemusí zvládnout psychicky, ani fyzicky. 

Deratizace a hubení škůdců 

Potřebujete se zbavit přemnožených škůdců? Deratizace je pro vás to pro vás to správné řešení. Deratizace Praha – KF Trans se zabývá hubením myší, potkanů či krys. Pracovníci tyto tvory likvidují či potlačují jejich výskyt. Práce je vhodná v panelových, činžovních i rodinných domech, v garážích, ve sklepě či v prostorách vaší firmy. 

Dezinsekce vás zbaví nepříjemného hmyzu

Dezinsekce se zabývá hubením lezoucího a létajícího hmyzu. Zvláště v případech, kdy tento hmyz vyvolává alergie, znehodnocuje potraviny či oblečení nebo přímo fyzicky parazituje na člověku. Typickým příkladem je hubení štěnic. Těch se bez profesionálního zásahu nezbavíte. Dále se firma Deratizace Praha – KF Trans zabývá likvidací švábů, blech, červotočů či molů. 

Pracovníci k vám dorazí do dvou hodin od vašeho telefonátu vybaveni potřebnými prostředky. Firma Deratizace Praha – KF Trans je na trhu už přes 15 let a má za sebou velké množství úspěšných akcí a řady spokojených klientů.

Related posts

Jak při nákupu nábytku ušetřit?

admin

Škrabadla pro kočky nejsou jen dekorace

admin

Zvlhčovač vzduchu pro zdravý život

admin

Leave a Comment