Bydlení

Digitální kukátko zajistí bezpečí pro osaměle žijící seniory

Babička žije na druhém kraji města a nemůžete za ní chodit denně, i kdybyste sebevíc chtěli. Děti jsou doma často odpoledne samy a jejich důvěřivosti může kdokoliv zneužít. V obou případech platí, že díky moderním technologiím nemusíme mít o své blízké strach, stačí jen instalovat potřebné zařízení a mít klid. Nemusíte jim už každou chvíli telefonovat, jestli je vše v pořádku a trnout strachy. Právě s digitálním kukátkem totiž budou vždycky vědět, kdo přesně je za dveřmi. Nezvaní hosté se pak nikam nedostanou. Pokud něco přesto zkusí, mohou být natočeni na videozáznam, o němž nebudou mít zpočátku ani ponětí.

více v článku...

Pohybový senzor a noční vidění jsou sázkou na jistotu

Nikdo je nepřekvapí ani pozdě večer nebo v noci, protože pohybový senzor se může aktivovat vlastně kdykoliv – noční vidění zajistí, že záznam, ať už v podobě fotografie nebo krátkého videa – bude dosti průkazný. Kromě toho, digitální kukátko vždy ukáže na tvář hosta, ať už bude na chodbě stát kdokoliv. Výhodou je také jednoduchá instalace i nastavení, plus samozřejmě možnost úpravy přes mobilní telefon, jak je u moderních elektrozařízení zvykem. Na trhu je pestrá paleta různých možností, stačí se zkrátka jen porozhlédnout, která by vám nebo vašim blízkým vyhovovala nejvíce…

Už žádné obavy, bezpečnost bude vždy zaručena

Osamělý senior, dítě, člověk, který žije v single domácnosti a je tak více zranitelný. Ti všichni jistě ocení kukátko do dveří, jež už sice nepřipomíná model ze sedmdesátých let, ale funguje na stejném principu a nabídne také vysokou spolehlivost. Užitečný pomocník nejen pro kritické chvilky, každý majitel bude hned vědět, kdo čeká za dveřmi – a zachovat se podle toho. Kukátko můžete nastavit podle svých představ, přizpůsobit je nejmladšímu členu domácnosti a umístit je tak třeba i níže, než je běžný standard. 

Spoustu další zajímavé elektroniky naleznete na eshopu cel-tec.cz.

Related posts

Vybíráme nábytek do jídelny

admin

Kde sehnat kvalitní nábytek a jak o něj pečovat?

svet zeny

Chcete se koupat každý den. Pak se asi bez vlastního bazénu neobejdete

svet zeny

Leave a Comment