Bydlení

Díky správné péči o svou nemovitost jí můžete značně prodloužit životnost

S příchodem jara a prvními slunečními paprsky přijde postupně chuť na péči o dům a jeho okolí. Víte však, jak se o nemovitost správně starat? Konkrétně máme na mysli například fasádu. Mnoho lidí si myslí, že ji postačí jednou za 20 let opatřit nátěrem, opak je však pravdou. Věděli jste, že správná péče spočívá také v mytí fasády, které je dobré provádět jednou za 5 – 7 let? Pojďte zjistit, k čemu je čištění dobré a jaké v sobě skrývá benefity.

K čemu je mytí fasády dobré a jak probíhá

Znečištění budov má různý původ, a proto je k čištění fasády potřeba přistupovat velmi opatrně. Tyto nečistoty nejen že působí nevzhledně, mnohem větší problém je, že mohou erodovat do opláštění a působit škody podepisující se na životnosti fasády a tím i celé nemovitosti. Díky jejímu mytí je možné kromě nečistot odstraňovat také plísně, lišejníky a mechy, které se ve fasádě skrývají.

Samotné mytí probíhá za jemného tlaku studenou vodou, ještě předtím je však provedeno testování, díky kterému je možné zjistit interakce fasády s mycími prostředky.

Mytí fasády rozhodně neprovádějte samo, ale povolejte k tomu odborníky. Nátěry KBN se na tuto práci specializují po dlouhá léta. S jejich službami je spokojeno na stovky klientů, kteří si službu objednali.

Co dalšího Nátěry KBN nabízí

Kromě mytí fasády si u těchto odborníků můžete objednat také nástřik fasády, který provádí pokrokovou technologií Airless a kvalitními barvami Düfa nebo Caparol, na něž se vztahuje záruka 8-12 let, tomu je možné interval mytí přizpůsobit. Dále jsou schopni zabezpečit nátěry střech a jejich mytí, kdy je jsou schopni zbavit různých nečistot, které se usazují především na střechách složitých tvarů. V neposlední řadě poskytují také službu mytí dlažby ať už se jedná o menší chodník anebo velký prostor v průmyslovém areálu.

Related posts

Kolekce Roma – nábytek inspirován slunnou Itálií vezme za srdce i vás

svet zeny

Jak docílit útulné a efektivní domácnosti?

admin

Ubytování Praha. Levně a příjemně? Ano!

admin

Leave a Comment