Novinky ze světa bydlení Tipy a trendy Zahrada

Držák na monitor pro všechny, kteří sedí často u počítače

Pokud musíte trávit hodně času u počítače, měla by vám něco říkat ergonomie pracoviště. Mezi její základy patří také správné umístění monitoru, aby netrpěly oči ani krk. To je občas docela těžké. Buď si musíte pořídit správně upravený stůl nebo držák na monitor. Druhá varianta je pochopitelně levnější.

Za nastavitelný držák monitoru vám poděkuje především krk. Je jasné, že pokud sedíte u počítače 8 hodin denně, nesetrváte celou dobu ve stejné pozici. Váš monitor pravděpodobně ano, pokud ho nedrží držák. Ten je totiž možné různě natáčet a přizpůsobovat. Jak moc, to už záleží na konkrétním modelu.

více v článku...

Fiber Mounts F80

Jedním z cenově dostupných a široce nastavitelných je stolní držák na monitory Fiber Mounts F80.

Společnost Fiber Moutns je v ČR a SR známým autorizovaným distributorem a prodejcem držáků za bezkonkurenční ceny. Konkrétně model F80, o kterém se bavíme, mají zrovna ve slevě v e-shopu drzakyastolky.cz. Najdete ho tam za cenu 1299 Kč, přičemž u konkurence je k sehnání za necelé čtyři tisíce. Výbava tomu odpovídá, když otevřete odkaz kompletní nabídka stolních držáků na monitory, při porovnání jasně uvidíte, že za takovou cenu budete něco podobného shánět těžko.

Co všechno umí?

Možnosti jsou nadstandardní. Obrazovku lze natáčet do stran, naklánět nahoru i dolů. Nechybí korekce roviny obrazovky či nastavení vzdálenosti od uchycení. Držák je určen pro monitory s úhlopříčkou 17 až 27 palců s hmotností do 6,5 kg. Je plně připraven na každodenní natáčení a naklánění, systém to vydrží.

Designově patří mezi ty hezčí, samozřejmě je vybaven schopností skrýt kabeláž. Nikde vám nevedou žádné dráty, vše je ukryté uvnitř. Fiber Mounts F80 je doporučován jak do domácností, tak do pracoven, kanceláří, jednacích sálů, prezentačních prostor či například call center.

Pokud se chcete podívat, co dalšího je na trhu, určitě vás zaujme akční nabídka stolních držáků na monitory. Jestli budete kupovat do firmy, vyplatí se vzít rovnou dva kusy. Dostanete množstevní slevu.

Related posts

Rolety den a noc – kompromis mezi látkovými roletami a žaluziemi

admin

Víte, které kousky oblečení vám stačí pro vybavený dámský šatník?

admin

Sprchové kouty bez vaničky – elegantní relax bez bariér

admin

Leave a Comment