Novinky ze světa bydlení

Elegantní stojací lampa pokojová lampa do obýváku

Také vás zaujala nějaká levná stojací lampa v internetovém obchodě www.uni-svitidla.cz? Je to náš neoblíbenější e-shop a pravidelně zde objednáváme nejen interiérová svítidla, ale také venkovní osvětlení. I když sháníte kvalitní a levné LED žárovky nebo zářivky, tak i tak jste na tom správném místě. To na okraj, zajisté nemusím zdůrazňovat, že stojací lampa se nekupuje pouze jako zdroj světla, ale také se jedná o úžasnou dekoraci. A co je u takové stojací lampy nejdůležitější? Z vlastní zkušenosti vím, že stínidlo. Zpravidla trh nabízí stínidla z mléčného a barevného skla,  dále se používá bambusové vlákno, kov, plast, různé látky apod.

více v článku...

 Moderní designové stojací lampy

Moderní designové stojací lampy by měly do vašeho prostředí dobře zapadnout, aby nebyly jako pěst na oko. Co třeba stojací lampy se stmívačem? Perfektně navodí atmosféru domácí pohody při tlumeném světle nebo poskytnou plnohodnotnou světelnou orientaci v pokoji při plném výkonu. Pak už jen při výběru záleží na stylu vašeho interiéru, zda zvolíte retro, modernu či klasiku.

Máte doma starožitný nábytek? Pak vhodně kombinujte i s podobným lustrem, který spolu se stojací lampou tvoří dva hlavní prvky osvětlení v místnosti. Trh nabízí neskutečné množství designů a barev. A nemusíte být ani milionáři, abyste měli pěkně a moderně osvětlený byt. My si vybrali ve výše zmíněném internetovém obchodu, kde nabízejí vysokou kvalitu i velmi slušné ceny a to skutečně ve velkém výběru. Až jsem byla překvapená, že může existovat tolik druhů osvětlení.

Závěsný lustr – dokonalý soulad a zážitek z osvětlení

Do malého interiéru s nízkým stropem odborníci doporučují přisazený lustr. Lustry to je kapitola sama o sobě. Opět je třeba zdůraznit, že i lustr musí ladit se zařízením.  Pokud se vám zalíbí moderní LED lustr s kovovou konstrukcí, tak tady je dobré připomenout, že se pravděpodobně nebude hodit ke starožitnému nábytku. Jinak ale máte na výběr křišťál, černý nikl, mosaz, stříbro, měď a různé druhy původní patiny. Pro představu si prohlédněte Nejprodávanější lustry do obýváku pro inspiraci a představu jaké nejčastěji lidé vybírají. Výběr je jen a jen na vás!

Related posts

Jak předcházet ucpání odpadu a kanalizace?

admin

Sprchové kouty bez vaničky – elegantní relax bez bariér

admin

Dekorativní samolepky na zeď do dětského pokoje

admin

Leave a Comment