Site icon Bydlení

Garážová vrata společnosti Lomax ocení každý

Majitelé rodinných domků a občanských staveb s garáží, ale i ti, kdo mají technické prostory nebo dílny, hledají řešení vstupu a vjezdu. To nabízejí garážová vrata společnosti Lomax, které JIS nabízí. Poskytují spolehlivé uzavření, ale stavbě mohou dodat i zajímavý ráz.

  1. Pořiďte si kvalitní garážoví vrata

Garážová vrata od společnosti Lomax jsou dokonalou volbou pro jakoukoli garáž. Volit můžete mezi různými variantami. Vždy se najde řešení, které bude odpovídat vašim nárokům, potřebám a požadavkům.

Společnost JIS nabízí garážová vrata českého výrobce Lomax.Ta jsou vybavena velmi účinnými mechanismy, které brání násilnému otevření a vniknutí do prostoru za nimi. Vrata se dají velmi snadno doplnit o moderní elektronické prvky. Patří mezi ně elektrický pohon opatřený dálkovým ovládáním nebo s automobilem propojeným systémem HomeLink. Pro menší garáže jsou určena sekční vrata. Další varianty pak představují vrata dvoukřídlá, rolovací nebo posuvná do boku.

Garážová vrata z nabídky společnosti JIS oceníte jak v rušném velkoměstě, tak i na samotě. Používají se všude tam, kde hrozí vniknutí nezvaných návštěvníků. Bezpečnost vrat je vnímána na prvním místě a to už při výběru materiálů. Velkou roli hraje i kvalitní konstrukce. Plechy, které se používají pro výrobu vrat, disponují takovou tloušťkou, která odpovídá velmi vysokým bezpečnostním standardům. Obdobné je to s vodícími kolejnicemi a účinnými mechanismy.

  1. Ovládání vrat

Co nejpohodlnější obsluhu zajišťuje několik komfortních možností. Klasiku představuje elektronický pohon ovládaný dálkově. Modernějším řešením je pak možnost chytrého spojení s automobilem. To zajišťuje služba HomeLink. Otevření i zavření vrat zajistí integrovaný ovladač v interiéru vozidla.

  1. Varianty

Někomu postačí běžná dvoukřídlá vrata. K dostání jsou však také vrata s horním výsuvem sekčním nebo atypická posuvná do boku. Ta jsou dokonalou variantou pro dílnu, kde se nachází velké množství strojů a nábytku. Rolovací provedení nabízí extrémní úsporu místa.

Exit mobile version