Bydlení

Hledáte kvalitní okna s neskutečně vysokou životností? Zvolte určitě hliníková okna

Hliníková okna si v posledních letech získala velkou oblibu. Není tomu vůbec divu, když si spojíte všechny přednosti, které nám přináší. Jde především o velmi dlouhou životnost, mimořádnou pevnost a odolnost za jakékoli situace, ale také hezký design, který lze kombinovat s mnoha typy nemovitostí.

Exkluzivní okna z hliníku nabízí společnost JIS. Právě s jejich okny z hliníku si koupíte kvalitní a stylové řešení, ušetříte stále dražší energii a posílíte bezpečí vašeho domu. Vybírat hliníková okna můžete s ohledem na požadavky venku i uvnitř.

více v článku...

Zkušený výrobce oken s více než třicetiletou praxí

Společnost JIS je na našem trhu již více než 30 let. Vyrábí nejen okna z hliníku, ale také plastová okna nebo dřevěná okna. V nabídce najdete i fasádní systémy, kování a zasklení. Její pobočky se nachází na třech místech v Praze, ale také v Plzni nebo v České Lípě. Její pracovníci vám rádi a erudovaně poradí, nechybí zde ani možnost zažádat o dotace v rámci akce „Zelená dotacím“.

Hliníková okna jsou to pravé i pro náročné

Rám oken je v porovnání s jinými typy oken tenký a nenápadný, zato je ale silný a odolný. Hliníková okna JIS se řadí k TOP produktům. Součinitel prostupu tepla rámu Uf se i s přispěním speciální výplně polyamidovou pěnou se skelným vláknem u nevyšší řady výrobků pohybuje už od hodnoty 0,95 W/m2K, zasklení se může chlubit Ug od 0,5 W/m2K.

Hliníková okna jsou vynikajícím řešením, když hledáte okno s nerušeným průhledem do krajiny. Jsou ale skvělá i u budov, kde okno výplně vstupuje do fasády domu jako jistý prvek dotvářející jeho vzhled. Rozhodnout se můžete pro některý z desítek exkluzivních odstínů řady Les Couleurs® Le Corbusier, ty ostatně přispívají k první volbě oken u spolupracujících architektů.

Více informací najdete na jis.cz.

Related posts

Víte, jak si vybrat vhodnou postel?

svet zeny

Jaký tvar může mít střecha domu

admin

Chtěli byste nové dveře nebo kuchyňskou linku, ale máte hluboko do kapsy? Použijte samolepicí fólie – tapety

svet zeny

Leave a Comment