Bydlení

Hledáte kvalitní zábradlí pro balkony na vašem bytovém domě?

Balkony mohou dnes vypadat rozmanitě. Kolem sebe můžeme vidět paneláky a bytové domy s různými půdorysy balkonů i lodžií, rozdílné mohou být i jejich rozměry. Také díky zvolené výplni se balkon velmi odliší od všech ostatních. Specialistou na balkony, lodžie a zábradlí je společnost PEKSTRA spol. s r.o. z Třeboně.

více v článku...

Společnost s mnohaletou tradicí v oblasti výroby balkonů a lodžií

PEKSTRA spol. s r.o. je předním výrobcem závěsných balkonů a samonosných lodžií v ČR i na Slovensku. Na našem, slovenském i evropském trhu se pohybuje již více než 30 let. Spolehnout se můžete na kvalitní a rozsáhlé technické i výrobní zázemí, stále se zvyšující odbornost vedoucích pracovníků a techniků.

V nabídce společnosti najdete balkony, lodžie, rozšíření lodžie, zasklení, zábradlí, sklepní kóje i příslušenství.

Nový typ zábradlí s výplní z bezpečnostního skla

Nově najdete v nabídce firmy hliníkové sloupkové zábradlí s výplní z bezpečnostního tvrzeného skla. Všechna zábradlí jsou pečlivě navržena tak, aby splňovala všechny bezpečnostní a technické standardy. Shledáte zde čisté linie, minimalistický design v kombinaci s barevnými variantami, což znamená snadné přizpůsobení se každému domu a stylu architektury.

Sloupky zábradlí jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových eloxovaných profilů. Ty jsou zárukou ideálních mechanických a protikorozních vlastností. Zábradlí je tak odolné, má dlouhou životnost a je udržitelné. Nabídka skleněných zábradlí je bohatá, jistě si vyberete i vy.

Podívejte se na realizace a inspirujte se

Na webových stránkách pekstra.cz najdete mnohé realizace, a to jak klasických závěsných balkonů v mnoha stylech s různými typy výplní, tak zábradlí z tvrzeného skla. Lépe si tak budete moci představit, jak vaše nové zábradlí bude vypadat.

Podívejte se na pekstra.cz a najděte všechny informace, které vás zajímají.

Related posts

Vybíráme nábytek do jídelny

admin

Bez sedací soupravy není obývák kompletní

svet zeny

Jak si vybrat malou ledničku

admin

Leave a Comment