Bydlení

Hledáte kvalitní zábradlí pro balkony na vašem bytovém domě?

Balkony mohou dnes vypadat rozmanitě. Kolem sebe můžeme vidět paneláky a bytové domy s různými půdorysy balkonů i lodžií, rozdílné mohou být i jejich rozměry. Také díky zvolené výplni se balkon velmi odliší od všech ostatních. Specialistou na balkony, lodžie a zábradlí je společnost PEKSTRA spol. s r.o. z Třeboně.

více v článku...

Společnost s mnohaletou tradicí v oblasti výroby balkonů a lodžií

PEKSTRA spol. s r.o. je předním výrobcem závěsných balkonů a samonosných lodžií v ČR i na Slovensku. Na našem, slovenském i evropském trhu se pohybuje již více než 30 let. Spolehnout se můžete na kvalitní a rozsáhlé technické i výrobní zázemí, stále se zvyšující odbornost vedoucích pracovníků a techniků.

V nabídce společnosti najdete balkony, lodžie, rozšíření lodžie, zasklení, zábradlí, sklepní kóje i příslušenství.

Nový typ zábradlí s výplní z bezpečnostního skla

Nově najdete v nabídce firmy hliníkové sloupkové zábradlí s výplní z bezpečnostního tvrzeného skla. Všechna zábradlí jsou pečlivě navržena tak, aby splňovala všechny bezpečnostní a technické standardy. Shledáte zde čisté linie, minimalistický design v kombinaci s barevnými variantami, což znamená snadné přizpůsobení se každému domu a stylu architektury.

Sloupky zábradlí jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových eloxovaných profilů. Ty jsou zárukou ideálních mechanických a protikorozních vlastností. Zábradlí je tak odolné, má dlouhou životnost a je udržitelné. Nabídka skleněných zábradlí je bohatá, jistě si vyberete i vy.

Podívejte se na realizace a inspirujte se

Na webových stránkách pekstra.cz najdete mnohé realizace, a to jak klasických závěsných balkonů v mnoha stylech s různými typy výplní, tak zábradlí z tvrzeného skla. Lépe si tak budete moci představit, jak vaše nové zábradlí bude vypadat.

Podívejte se na pekstra.cz a najděte všechny informace, které vás zajímají.

Related posts

Současná situace nutí mnoho lidí, aby si hledali vlastní bydlení

admin

Jaký tvar může mít střecha domu

admin

Nestačí vám peníze?

svet zeny

Leave a Comment