Site icon Bydlení

Hledáte nové bydlení v Praze? Zaměřte se na Žižkov!

Plánujete nebo už jste dokonce založili rodinu? Tím nejdůležitějším momentem v životě dospělých i jejich ratolestí se pak stává otázka bydlení. Většina lidí stále dává přednost před nájmem investici do vlastního bytu. Pak je ovšem nezbytné uvažovat mnoho let dopředu a počítat s měnícími se požadavky všech členů rodiny.

více v článku...

Vybíráte rodinné bydlení?

Zrychlené tempo života stále více lidí přivádí do měst. Důvody jsou nasnadě. Volný čas mimo pracovní sféru chtějí raději strávit se svými nejbližšími namísto v MHD nebo za volantem auta při zdlouhavém dojíždění za prací či do škol. S postupujícím časem a věkem se též vyplatí myslet i na možnou nezbytnost snadno dosažitelné lékařské péče.

Výhod existuje oproti venkovu zkrátka celá řada a mnozí se tak stěhují rovnou do stověžaté metropole. Máte-li ovšem momentálně malé děti, bude určitě i pro vás při hledání rodinného bydlení v Praze, důležitá možnost mít k dispozici alespoň kousek volné přírody. Rezidence Na Vackově vám toto přání dokáže splnit.

Bydlení v rezidenci Na Vackově

Všechny z více než třech stovek bytů zajišťují dostatek přirozeného světla a působí vzdušně, neboť byly shodně navrženy s důrazem na veškeré parametry moderního a komfortního žití. Součástí většiny z nich jsou balkony, terasy i minizahrádky, které samozřejmě ocení nejen ti nejmenší, ale také jejich rodiče. Co může být příjemnější než v letních dnech odpočívat pod slunečními paprsky?

Přitom se ovšem nemusíte vzdávat všech výhod nového bytu na Praze 3. Poloha téměř v samém centru zajišťuje dobrou dopravní dostupnost díky blízkosti dálnice i pražského letiště, dále kvalitní zázemí v podobě škol, školek, obchodů a dostatek příležitostí pro vyžití kulturní i sportovní. Ostatně Žižkov rovněž proslul mnoha výraznými uměleckými osobnostmi, které napomáhaly a napomáhají utvářet charakteristický kolorit bohémského života odehrávajícího se v úzkých uličkách této pražské čtvrti.

Snahou při projektování nové zástavby bylo, proto citlivé včlení do té dosavadní. Tím nedojde k narušení původního komorního rázu celé lokality. Stále je tak pražský Žižkov se svou nepřehlédnutelnou dominantou Žižkovského vysílače ideálním místem pro rodinný život, které se vám stane skutečným domovem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Exit mobile version