Bydlení

Hliníkové pergoly na míru od Atypy vás ochrání před sluncem, deštěm i větrem

Nejen v létě, ale i po celý zbytek roku je ideální mít venku u domu prostor, kde se můžeme pohodlně usadit a trávit čas s rodinou či přáteli. Pokud máte terasu, dvorek nebo zahradu, možná se právě teď díváte na zahradní pergoly, abyste si vybrali jednu, která vám poskytne stín, úkryt před deštěm i větrem. S důvěrou se můžete obrátit na společnost Atypy z Prahy, která spoustu let nabízí klientům kvalitní pergoly z hliníku. Jsou odolné, hezké a svůj účel plní tak, jak je do nich očekáváno.

více v článku...

Zastřešení terasy hliníkovou pergolou

Abyste byli maximálně spokojeni, je dobré zvolit takové zastřešení terasy, které nejenže zakryje plochu, nad níž je umístěno, ale zároveň vám neubere světlo v interiéru. Právě to umí pergoly z hliníku od společnosti Atypy. Z terasy nebudete muset utíkat při přeháňkách, zastřešit je možné plochu o velikosti, kterou potřebujete, to vše s pětiletou zárukou na jakoukoli variantu řešení.

Hliníkové pergoly na míru mají stahovací střechu. Jsou natolik pevné a odolné, že je můžete používat i během studených měsíců. Konstrukce je navržena tak, aby odolala i silnému dešti a větru, a to až do rychlosti 117 km / h. Stahovací střecha je tvořena nepromokavými lamelami z PVC s hliníkovými profily. Hliník znamená bezúdržbovost, ušetříte za nátěrové hmoty i váš volný čas.

Velkou předností je, že vám v zimě neubere světlo v interiéru. Jednoduše ji stáhnete a světlo dovnitř proudí tak, jakoby u terasy pergola nebyla.

Bioklimatické pergoly

Také bioklimatická pergola je v nabídce Atypy. Chrání před sluncem, větrem i deštěm. Ve vedru se dají lamely naklopit tak, aby vzduch pod pergolou cirkuloval a vám bylo příjemně. I při náklonu budete chráněni před sluncem.

Related posts

Současná situace nutí mnoho lidí, aby si hledali vlastní bydlení

admin

Vybudujte si na zahradě terasu, která bude vaší oázou odpočinku

svet zeny

4 tipy, jak zvládnout rekonstrukci bydlení bez zbytečného stresu

admin

Leave a Comment