Site icon Bydlení

Hliníkové pergoly na míru od Atypy vás ochrání před sluncem, deštěm i větrem

Nejen v létě, ale i po celý zbytek roku je ideální mít venku u domu prostor, kde se můžeme pohodlně usadit a trávit čas s rodinou či přáteli. Pokud máte terasu, dvorek nebo zahradu, možná se právě teď díváte na zahradní pergoly, abyste si vybrali jednu, která vám poskytne stín, úkryt před deštěm i větrem. S důvěrou se můžete obrátit na společnost Atypy z Prahy, která spoustu let nabízí klientům kvalitní pergoly z hliníku. Jsou odolné, hezké a svůj účel plní tak, jak je do nich očekáváno.

více v článku...

Zastřešení terasy hliníkovou pergolou

Abyste byli maximálně spokojeni, je dobré zvolit takové zastřešení terasy, které nejenže zakryje plochu, nad níž je umístěno, ale zároveň vám neubere světlo v interiéru. Právě to umí pergoly z hliníku od společnosti Atypy. Z terasy nebudete muset utíkat při přeháňkách, zastřešit je možné plochu o velikosti, kterou potřebujete, to vše s pětiletou zárukou na jakoukoli variantu řešení.

Hliníkové pergoly na míru mají stahovací střechu. Jsou natolik pevné a odolné, že je můžete používat i během studených měsíců. Konstrukce je navržena tak, aby odolala i silnému dešti a větru, a to až do rychlosti 117 km / h. Stahovací střecha je tvořena nepromokavými lamelami z PVC s hliníkovými profily. Hliník znamená bezúdržbovost, ušetříte za nátěrové hmoty i váš volný čas.

Velkou předností je, že vám v zimě neubere světlo v interiéru. Jednoduše ji stáhnete a světlo dovnitř proudí tak, jakoby u terasy pergola nebyla.

Bioklimatické pergoly

Také bioklimatická pergola je v nabídce Atypy. Chrání před sluncem, větrem i deštěm. Ve vedru se dají lamely naklopit tak, aby vzduch pod pergolou cirkuloval a vám bylo příjemně. I při náklonu budete chráněni před sluncem.

Exit mobile version