Tipy a trendy

Jak používat Pentagram

Ve skutečnosti pentagram je pro wiccany nejmocnějším symbolem ochrany. Ať jste kdekoli, vždy se najdou lidé, kterým je pohled na pentagram nepříjemný. Pentagran by však měl být vždy viditelný, aby vás mohl plně chránit. Proto jsou pentagramové náhrdelníky, pentagramové náušnice a pentagramová trička atd.

Čištění pentagramu je velmi důležité. A to se týká všech věcí, na kterých je pentagram, zejména když jsou nové a když je používáte při magii.

Pentagram například se čtyřmi krystaly kolem vás vytvoří ochranný kruh. Krystaly umístěné ve světových stranách vytvoří prostor ochrany. Čtyři zasvěcené krystaly umístěné na zemi a tvořící kruh ztíží průchod zlým duchům a negativní energii nebo je lze dokonce použít k uvěznění ducha uprostřed.

Stejný koncept platí i pro krystaly v přívěscích, náramcích a náušnicích. Proto musí být všechny magické nástroje před rituálem i po něm požehnány a posvěceny.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst o supermodelkách jako je Kate Moss nebo jaké informace skrývají znamení zvěrokruhu.

Related posts

Kde sehnat kvalitní nábytek a jak o něj pečovat?

svet zeny

Posuvné dveře do moderního interiéru

admin

Akční slevové nabídky na ABkupony

admin

Leave a Comment