Jak na to

Jaké jsou výhody dlouhodobého pronájmu dodávek?

Přemýšlíte o dlouhodobém pronájmu? Ať už jste drobný živnostník nebo velká firma, investice se do dodávky v určitých ohledech zkrátka nevyplatí. Kdy je dobré vybrat si operativní leasing a kdy stačí dlouhodobý pronájem?

Dodávky pro podnikatele i velké firmy

Patříte mezi živnostníky a podnikatele, kteří čas od času potřebují dopravit svým zákazníkům výrobky, zboží nebo produkty, ale nevyplatí se vám investice do vlastního užitkového vozu? V takovém případě doporučujeme dlouhodobý pronájem nebo operativní leasing. Pro koho je tato služba vhodná?

Dlouhodobý pronájem výhodně

Pokud potřebujete pronajmout dodávku na několik dní či týdnů, rozhodně se nevyplatí velká investice do užitkového vozu. Zvláště v případě, pokud jste začínající podnikatel a nedosáhnete na úvěr nebo vás splátky ohrozí v placení úvěrů například na výrobní linky, které jsou pro vás klíčové. Obraťte se v takovém případě raději na naší profesionální půjčovnu dodávek. 

Specializujeme se na dlouhodobý pronájem užitkových vozů i na vyřízení operativního leasingu. Díky této chytré službě ušetříte spoustu peněz, spojených se servisem vozů, prohlídkami, přezouváním pneumatik či hrazení povinného a havarijního pojištění. Při dlouhodobém pronájmu dodávky všechny tyto starosti spadají na naši půjčovnu dodávek.

Operativní leasing vs. finanční leasing

Jaký je rozdíl mezi operativním leasingem a dlouhodobým pronájmem? Finanční leasing je určen k tomu, aby řidič automobil ke konci doby pronájmu odkoupil, operativním leasingem zůstává vůz ve vlastnictví půjčovny.

Při objednání operativního leasingu získáte svůj vybraný užitkový vůz za předem smluvenou cenu. Ostatní výlohy zajišťuje naše půjčovna dodávek. U operativního leasingu nemusíte mít nic naspořeno. Získáte kvalitní dodávku, kterou můžete začít ihned užívat, aniž byste museli zaplatit akontaci.

Co je potřeba pro půjčení dodávky?

Půjčení dodávky nebylo nikdy snazší. U nás neřešíme dlouhé papírování. Pro podpis smlouvy stačí předložit řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu, kterou při vrácení nepoškozené dodávky v plné výši vracíme. Dále už jen potřebujete finanční prostředky za vybrané služby.

Přijďte si pro svou dodávku

Je jedno, jestli dodávku využijete několikrát do měsíce nebo každý den. Naše dodávky na dlouhodobý pronájem vám budou vždy plně k dispozici. S naší půjčovnou dodávek nemusíte řešit, jak odvezete svým zákazníkům zboží nebo produkty. Jednoduše si sjednejte operativní leasing nebo dlouhodobý pronájem. S výběrem vhodné služby vám pomohou naši zaměstnanci, se kterými také vyberete nejlepší dodávku pro vaše účely a sjednáte individuální cenovou nabídku.

Related posts

Chcete pěstovat akvarijní rostliny rodu Anubias? Předáme vám základní informace

admin

Máte zaměstnance? Nechte mzdové účetní na externí firmě

svet zeny

Pozvedněte vaření na umění s kvalitními japonskými noži

admin

Leave a Comment