Bydlení Tipy a trendy

Kde sehnat kvalitní nábytek a jak o něj pečovat?

Je na čase pořídit nový nábytek do vaší domácnosti, či jste si pořídili zbrusu nové bydlení, které je potřeba vybavit? Pokud hledáte kvalitu, která dlouho vydrží, dubový nábytek je přesně tím, co by mohlo splňovat veškeré vaše představy. Dub je velmi pevné dřevo s vysokou životností, v dávných dobách bylo používáno na stavbu bojových lodí, což jen potvrzuje kvalitu dřeva používaného na výrobu nábytku českou firmou z Plzně.

Vybírejte z různých kolekcí

Dostupný nábytek z masivu je na internetových stránkách seskupen do několika kolekcí, z nichž můžete vybírat. První kolekcí je řada Alis, v níž naleznete komody se šuplíky, případně pak také komody, které kombinují šuplíky a poličky. Komoda masiv dub se hodí do každé domácnosti, kde je cílem navýšit úložné prostory pro úschovu oblečení či například ložního prádla. Řada Teris nabízí kromě komod také knihovny, odkládací stolky různých velikostí, barové stoly a židle. Třetí kolekcí je Matys. Tato řada kombinuje praktičnost a eleganci, v její nabídce najdete konferenční stolky, stolky pod televizi, ale také jídelní stůl masiv dub, který je u zákazníků velmi oblíbený. Poslední kolekcí je Bobis. V té najdete krásné prosklené vitríny, které nabídku výbavy do domácnosti v podobě nábytku doplňují.

Oblíbený stůl do jídelny

Jak jsme již zmínili, jídelní stůl masiv je zákazníky velmi oblíbený kus nábytku, který se hodí do každé jídelny. Je velmi bytelný, dodávaný jako jeden kus. Nohy stolu jsou slepeny ze 3 částí dřeva a jsou zapuštěny přímo do desky stolu. Dřevo je opatřeno bezbarvým olejem, který dřevo chrání a zabezpečuje jeho lesk.

Péče o nábytek z masivu

Nábytek z masivu se pyšní svou dlouhou životností, dokážete ji však ještě prodloužit, pokud se o něj budete náležitě starat. Minimálně jednou týdně z něj stírejte prach suchým, bavlněným hadříkem. Dále jej alespoň jednou za rok natřete bezbarvým olejem či voskem. Nábytek tak ochráníte, a navíc bude stále vypadat jako nový.

Related posts

Nábytek z kovu a dřeva ladí nejen s interiéry v moderním stylu

svet zeny

Pestrá nabídka dětských i kusových koberců u Vopi

admin

Dotace na dřevostavbu může značně zlevnit cenu domu. Jak na to?

admin

Leave a Comment