Bydlení

Ke zvětšení obydlím vám mohou pomoci i vhodné postele

Cena bytů je dnes opravdu astronomická, a tak kdo nechce bydlet v nájmu, ten si pořídí alespoň malou garsonku. Ty sice bývají levnější než několikapokojové byty, avšak příliš místa v nich z logiky věci není.

Nejedná se však vždy o takovou katastrofu, jako to může vypadat. I takto malé prostory jde efektivně provzdušnit, je však potřeba vědět jak.

více v článku...

Minimum nábytku

Tím asi nejjednodušším způsobem je rezignovat na nábytek, alespoň tedy z části. Takzvaný severský styl, kdy se v domácnostech používá jen zcela minimální množství interiérových doplňků, je pro garsonky jako dělaný.

Stačí jen stolek, nějaká skříň na věci, případně sedačky. Ovšem i ty se dají docela snadno nahradit, a sice sedacími pytli.

Hlavně kvalitní verze jsou maximálně ergonomické, a hlavně nezabírají příliš mnoho místa. Také se dají v případě potřeby poměrně snadno stlačit do skříně, případně hodit pod postele.

A když už jsme u toho lůžka, i na to je potřeba pamatovat. Klasická úprava není totiž v případě menších prostor příliš vhodná.

Moderní řešení

Hitem posledních let jsou sklápěcí postele. Nejedná se opravdu o žádnou novinku. Jejich popularita každým rokem roste strmě vzhůru. Nejsou sice nejlevnější, ovšem to ani klasika. Kdo chce spát dobře, musí počítat s vyššími výdaji.

Vertikální sklápěcí postele nejsou zajímavé pouze tím, že zabírají jen nezbytné množství místa, ale také svým atraktivním designem. Určitě nejde pouze o praktické řešení, ale i svým způsobem i o další dekorativní prvek v bytě. To samé se dá víceméně říci i o horizontálních sklápěcích postelích.

Každý, kdo bydlí na malém prostoru, by měl o takovémto typu lůžka alespoň uvažovat. V konečném důsledku se nakonec nejedná o žádnou nedostižnou investici, ale o dobrý kup, kterého určitě litovat nebudete.

Related posts

Jaký tvar může mít střecha domu

admin

Pohodlný a bezpečný vstup do bytu i rodinného domu

admin

Sháníte peníze?

svet zeny