Bydlení Tipy a trendy

Kvalitní kamenná dlažba a obklad jsou evergreeny, které neztrácí na své kráse

Všimli jste si, že se stále více vracíme k přírodě, přírodním materiálům, k obnovitelným zdrojům, žijeme víc ekologicky, jednodušeji? Pokud máte rádi přírodní materiály, jistě se vám bude líbit kamenná dlažba nebo obklady. Hodí se do moderních i venkovských stavení, jsou jednoduchou ozdobou, která zaujme a skvěle slouží. Přírodní kámen, který je kvalitní, dokáže plnit svou funkci po mnoho let.

více v článku...

Vyberte si kamennou dlažbu dle svých potřeb

To nejlepší u nás nabízí BIRO-D, kámen České Budějovice, kde také najdete prodejnu společnosti, stejně jako ve Strakonicích, v Táboře, v Praze nebo v Brně. Díky této společnosti si můžete nakoupit zboží kvalitně a za přijatelné ceny.

V nabídce najdete kamenné obklady do interiérů i exteriérů, kamenné dlažby, kámen pro suché zídky či zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky studní, slupky, valounky a jiné. Setkat se zde můžete se štípaným přírodním kamenem s názvem Porfyr z Itálie, Andezitem ze Slovenska, Rulou z Bulharska, Křemencem z Brazílie a Řecka, Pískovcem z Maďarska a Travertinem z Turecka.

Ať už máte zájem o kámen v nepravidelných nebo pravidelných tvarech, štípaný nebo řezaný, přijdete si na své. Nechybí tady ovšem ani malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene…

Společnost všem zákazníkům ve svých kamenných prodejnách nabízí služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a prodej až po jeho konečnou údržbu. Koupit si můžete zboží od 1 m2, 1 kg nebo 1 kusu, záleží na jeho druhu.

Kamenná dlažba dle vašich potřeb

Pokud vás zajímá kamenná dlažba, vybírat můžete z mnoha druhů pro venkovní i vnitřní použití. Co třeba břidlice černá nebo Kvarcit šedý? Úžasně působí i Pískovec vhodný pro dlažbu i obklad.

Více na biro-d.cz.

Related posts

Na co si dát pozor při sjednávání rychlé půjčky?

admin

Rozkládací sedačky na každodenní spaní vám zajistí kvalitní odpočinek

svet zeny

Zajistěte si komfort díky klimatizaci Praha

admin

Leave a Comment