Site icon Bydlení

Malešice už čekají na zájemce, staví se nové byty

Pokud byste si mohli vybrat, kde v rámci ČR žít, zvolili byste zrovna Prahu? Podobná odpověď se určitě dá očekávat. Tak dobrá dostupnost pracovních příležitostí, ale i služeb nebo možností trávení volného času se nenabídne v žádném dalším českém městě. Víkendové výlety s rodinou po pražských památkách, procházky v zeleni a výborná dostupnost centra, co víc si přát? Snad jen to, aby se v osobním životě dařilo. Investice do bytu je velmi důležitá, upřednostňuje ji stále více Čechů. A vědí, proč to dělají, zajišťují tím budoucnost i svým potomkům. Proč byste potom měli stát stranou dění?

více v článku...

Vyberte si dispozice podle svého

Preferujete spíše 1+kk nebo byste raději čtyřpokojovou variantu? Prodej bytů Praha 10 je už v plném proudu, záleží tedy jen na vás, jaké dispozici dáte přednost. Chcete balkon nebo předzahrádku? Jistě, jsou k mání, stejně jako garážová stání pro ještě větší pohodlí budoucích majitelů. Třicetimetrová garsonka nebo mnohem prostornější 4+kk, přízemí nebo čtvrté podlaží, všechno je naprosto otevřené!

Velké zelené plochy v bezprostřední blízkosti, krátká procházce, kde budete čerpat po práci energii, pak nic nebrání. Desátá z pražských čtvrtí ukrývá i řadu zajímavých míst od Gutovky po Hostivař nebo vilu, ve které žili bratři Čapkové.

Příjemný život společně s rodinou

Jaké tedy bude bydlení v pražských Malešicích? Lokalita má vše, co moderní život vyžaduje. Od restaurací po markety, od lékáren po školy a dobré zázemí pro sport a volný čas. Příroda všude kolem, ale také dobrá dopravní obslužnost, pokud budete chtít někam cestovat.

Moderní standardy symbolizuje předokenní žaluzie a plastové okno s izolačním trojsklem. Jinak řečeno, v létě komfort a v zimě teplo, a to bez nutnosti dalších dodatečných úprav. Moderní bydlení je tedy opravdu nadosah.

Exit mobile version