Nemovitosti

Malešice už čekají na zájemce, staví se nové byty

Pokud byste si mohli vybrat, kde v rámci ČR žít, zvolili byste zrovna Prahu? Podobná odpověď se určitě dá očekávat. Tak dobrá dostupnost pracovních příležitostí, ale i služeb nebo možností trávení volného času se nenabídne v žádném dalším českém městě. Víkendové výlety s rodinou po pražských památkách, procházky v zeleni a výborná dostupnost centra, co víc si přát? Snad jen to, aby se v osobním životě dařilo. Investice do bytu je velmi důležitá, upřednostňuje ji stále více Čechů. A vědí, proč to dělají, zajišťují tím budoucnost i svým potomkům. Proč byste potom měli stát stranou dění?

více v článku...

Vyberte si dispozice podle svého

Preferujete spíše 1+kk nebo byste raději čtyřpokojovou variantu? Prodej bytů Praha 10 je už v plném proudu, záleží tedy jen na vás, jaké dispozici dáte přednost. Chcete balkon nebo předzahrádku? Jistě, jsou k mání, stejně jako garážová stání pro ještě větší pohodlí budoucích majitelů. Třicetimetrová garsonka nebo mnohem prostornější 4+kk, přízemí nebo čtvrté podlaží, všechno je naprosto otevřené!

Velké zelené plochy v bezprostřední blízkosti, krátká procházce, kde budete čerpat po práci energii, pak nic nebrání. Desátá z pražských čtvrtí ukrývá i řadu zajímavých míst od Gutovky po Hostivař nebo vilu, ve které žili bratři Čapkové.

Příjemný život společně s rodinou

Jaké tedy bude bydlení v pražských Malešicích? Lokalita má vše, co moderní život vyžaduje. Od restaurací po markety, od lékáren po školy a dobré zázemí pro sport a volný čas. Příroda všude kolem, ale také dobrá dopravní obslužnost, pokud budete chtít někam cestovat.

Moderní standardy symbolizuje předokenní žaluzie a plastové okno s izolačním trojsklem. Jinak řečeno, v létě komfort a v zimě teplo, a to bez nutnosti dalších dodatečných úprav. Moderní bydlení je tedy opravdu nadosah.

Related posts

Leden je na realitním trhu plný novinek

admin

Je lepší vyhořet než se přestěhovat? Ne, pokud se budete řídit základními radami

svet zeny

Připravte pro své přátele a známé nezapomenutelnou zahradní párty

admin

Leave a Comment