Tipy a trendy

Máte rádi netradiční zážitky? Ubytujte se v botelu Albatros

Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky, a přestože víte, že má ráda zajímavé zážitky, zatím nevíte, jaký jí koupit? Anebo jste milovníci vody, lodí a všeho s nimi spojeným? Také můžete hledat netradiční místo na pořádání vaší narozeninové, firemní či svatební oslavy… Ve všech případech můžete využít služeb botelu Albatros v Praze.

Botel Praha a kouzelné zážitky

Botel Praha Albatros je prvním ze třech botelů vybudovaných v Praze. Je v provozu od roku 1969 a zákazníkům nabízí nevšední romantické ubytování, kde zažijí lodní atmosféru, jakou zažívají hosté na lodích plujících po mořích. Jde o nepohyblivé plovoucí zařízení a celoročně kotví na pravém břehu Vltavy.

Botel nabízí ubytování Praha v 86 dvoulůžkových kajutách. Ty jsou vybaveny sociálním zařízením, SAT televizorem, centrálním telefonem a připojením Wi-Fi. Kajuty jsou v prvním a druhém podlaží, ve třetím se nachází restaurace a bar. Dominantou je terasa, z níž je nádherný výhled na Pražský hrad i Vltavu samotnou.

Ubytování v centru Prahy je na výborném místě, protože se botel Albatros nachází na pravém břehu Vltavy mezi Hlávkovým a Štefánikovým mostem. V okolí jsou pěší chůzí dostupné nejznámější historické památky, včetně Karlova Mostu a dalších.

Podívejte se do bohaté fotogalerie

Na webových stránkách botelalbatros.cz najdete bohatou fotogalerii, a tak si můžete prohlédnout jak bar, restauraci, tak i kajuty, v nichž byste mohli být ubytováni. Nechybí ani fotografie různých lodních zákoutí a výtečných jídel, která můžete na lodi ochutnat.

Rezervaci ubytování je možné provést online. Za dětskou postýlku pro 1 dítě do 2 let se neplatí, ZDARMA je i ubytování pro 1 dítě do 4 let dle podmínek ubytovacího řádu.

Podívejte se na kompletní informace na botelalbatros.cz a vydejte se do Prahy pro nové, netradiční zážitky spojené s ubytováním na botelu.

Related posts

Rekonstrukce koupelny? Dokonalou harmonii vytváří maličkosti

admin

Látkové nebo kožené křeslo?

admin

Vybavte si domácnost nábytkem, jehož kvalita za to rozhodně stojí!

svet zeny

Leave a Comment