Jak na to Tipy a trendy

Montované haly najdou díky kvalitnímu opláštění všestranné využití!

Získejte nové skladové prostory díky kvalitní plachtové mobilní hale. Naši technici se specializují na projekci, vizualizaci, statiku, vlastní výrobu, samotnou stavu i následný servis haly, včetně opláštění hal.

Výhody našich plachtových montovaných hal

V posledních letech se stále častěji setkáváme s oblíbenými montovanými halami, které mají různorodé využití. Mnohé investory potěší rychlost výstavby, cenová dostupnost a další plusové body. Řešíte-li i vy, jak rozšířit své výrobní a skladové prostory, jsou tyto plachtové montované haly skvělým řešením i pro vás!

Co si pod pojmem montované plachtové haly představit?

Různé tvary, velikosti, způsob využití. Plachtové haly jsou vytvořené z pevné ocelové konstrukce, kterou je nutné dobře upevnit a potom opláštit vysoce kvalitní pevnostní plachtou. PVC plachta vyniká dlouhou životností a to v řádech desítek let. Plachta á izotermické, pevné, nepromokavé vlastnosti. Odolává všem povětrnostním vlivům a to včetně UV záření.

Výstavba haly a opláštění

Plachtové montované haly představují poměrně snadný způsob, jak získat krytý prostor pro vaši firmu navíc. Na začátku výrobního procesu potřebujeme znát váš požadovaný tvar a velikost. Dodáváme plachtové haly s kulatou, sedlovou i rovnou střechou. Vyrábíme konstrukce šité na míru vašim požadavkům. Nabízíme přístavbu k již zastavěné ploše, provádíme opláštění nových i původních konstrukcí.

Pro snadnou přepravu jsou ocelové profily, které tvoří konstrukci haly, dovezeny na místo v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž nezabere stavbu konstrukce déle než několik dní, v závislosti na velikosti stavby. Pak provádíme opláštění stěn a střechy.

Opláštění hal na klíč

Aby plachtová mobilní hala vydržela co nejdéle, je nutná odborná montáž. Proto svým zákazníkům nabízíme záruční i pozáruční servis. Potřebujete získat krytý prostor na jiném místě a na stávajícím se vám hala již nehodí? Ocelová konstrukce lze velmi snadno demontovat. Proto ji můžete přemístit na jiné místo. Opláštění lze opatřit grafickým potiskem. Zákazníci často volí potisk loga, sloganu i celoplošného tisku. Snadno tak sladíte svou plachtovou halu s okolní zástavbou a jednoduše zapadne i do přírody.

Ohromí vás cena

Opláštění montovaných hal je oproti stavbě zděné konstrukce výrazně levnější. Přitom nabízí dlouhou životnost bez nutnosti pravidelné údržby. Montované haly lze libovolně rozšířit, zmenšit, rozdělit uvnitř na několik částí. Záleží jen na vás, jak si svou halu navrhnete a jaký vzhled bude opláštění mít. Objednejte si opláštění hal právě nyní u naší společnosti Haly Jabor a my vám připravíme výhodnou cenovou kalkulaci.

Related posts

Naplánujte si na víkend parádní výlet v luxusním voze

svet zeny

Masivní dřevěný nábytek na vaši zahradu padne jako ulitý

admin

Suchá směs Liapor Mix pro přípravu lehkého betonu. Objevte jeho výhody nejen v podlahových konstrukcích.

svet zeny

Leave a Comment