Zahrada

Nabídka úklidové firmy

I ten, kdo se nijak zvlášť nezabývá životním prostředím, má jistě rád kolem sebe pořádek a čistotu, ve kterém se cítí příjemně. A to doma i v práci. Úklid ale rozhodně nepatří mezi činnosti, které bychom vysloveně “vyhledávali”. Nechejte proto za sebe uklízet profesionály!

Úklidová firma v Praze Lepší úklid nabízí kompletní úklidové práce se zaměřením zejména na B2B segment. Veškerou úklidovou a čistící činnost provádí s ohledem na životní prostředí, což není ještě ani v současnosti u všech firem standardem. Platí to nejen při údržbě zeleně, ale i pro úklid kanceláří, domácností a jiných vnitřních prostor. Tyto zásady jsou pravidelně sledovány díky internímu systému kontroly kvality odvedených služeb, které jsou vždy na 100% úrovni. Přispívá k tomu také pravidelné proškolování a vzdělávání zaměstnanců, které absolvují firemní týmy i jednotlivci.

Velké plochy zeleně? Žádný problém!

Sekání trávy v Praze dnes už větším problémem není. Zahradnické práce, které jsou součástí rozsáhlých služeb společnosti Lepší úklid, zahrnují údržbu zeleně v Praze a bližším okolí, a to na jakkoli velkých plochách. K tomu patří také péče o těžce dostupná místa, keře a vzrostlé stromy + následný úklid a odvoz zelené hmoty a listí. Zkušení a školení pracovníci pracují výhradně s nejmodernějšími sekacími stroji, které firma vlastní. Sekání trávy v Praze je tak prováděno profesionálně a kvalitně. Nikdy nebylo jednodušší!

Kvalitní technika nahradí těžkou lidskou práci

Spolehlivá, bezporuchová a vhodná úklidová technika je základem úspěšné a precizní práce této firmy. Proto se používají jenom nejmodernější stroje a pomůcky, které z valné většiny nahradí ruční činnost. Malé úklidové stroje – vysavače, parní systémy, wap čističe i průmyslová úklidová zařízení určená k úklidu kanceláří, obchodních prostor, strojové čištění podlah i garáží značek Tennant, Eureka, Nilfisk, Kärcher, Tielbürger, Multicar, Stihl a Mosmatic pomáhají zaměstnancům firmy v preciznosti a rychlosti odvedené práce. Vozy Peugeot, Škoda, Ford a zahradní technika John Deere, Wisconsin jsou také důležitými pomocníky pro komplexní provedení uklízení.

Related posts

Znáte zahradní chatky?

admin

Vysavače a foukače

admin

Inspirace bydlení: Magazín Krásné Bydlení

admin

Leave a Comment