Bydlení Tipy a trendy

Nábytek z kovu a dřeva ladí nejen s interiéry v moderním stylu

Pokud máte rádi přírodní materiály, jistě se u vás doma často vyskytuje dřevěný nábytek. Moderní je doplnit jej o kov, který mu propůjčuje nejen zajímavý vzhled, ale také pevnost, stabilitu a vysokou životnost. Když je navíc takový nábytek vyráběn s doplněním o zajímavé detaily, je nepřehlédnutelný. Takový je nábytek z kolekce BRYCE od VASAGLE. Pojďte se s ním blíže seznámit.

více v článku...

Konferenční stolek tak trochu jinak

Určitě jste zvyklí na konferenční stolky, které mají buď jen hlavní desku, anebo další prostor pro uschování všeho potřebného hned pod hlavní deskou. Jiný rozměr konferenčnímu stolku propůjčuje síťovaná police umístěná až ve spodní části rámu stolku. To, co uložíte na tuto polici, bude dobře viditelné, a tak bude dotvářet atmosféru vašeho obývacího pokoje. Máte rádi knihy, svůj proutěný košík s pletením nebo chcete mít po ruce vždy složenou, huňatou, hřejivou deku? Zde se vám vejde téměř vše, co máte rádi. Řeč je o konferenčním stolku VASAGLE.

Přehledný a prostorný stolek pod televizi

Dávno pryč jsou doby, kdy byly moderní obývací stěny přes celou zeď obývacího pokoje. Dnes jsou moderní jednoduché stolky pod televizi, k nimž koupíte komodu, vitrínu, na zeď instalujete poličku a podobně. To vše zajišťuje obýváku vzdušnost, nestísněnost i snadné udržování pořádku. Pokud se vám tento styl líbí, mohl by vám padnout do oka třípatrový televizní stolek VASAGLE. Umístíte na něj až 60 palcovou televizi a do polic „usadíte“ elektroniku, bez níž se v obývacím pokoji neobejdete. Prostoru je dost i na drobnosti, knihy nebo svíčky, které vyndáte kdykoli budete chtít navodit příjemnou nebo romantickou atmosféru.

Kombinace černé a tmavě hnědé je pro mnohé velmi zajímavá. Jestliže chcete nábytek v netradičním pojetí, kolekce BRYCE se vám bude jistě líbit.

Related posts

Cennosti patří do trezoru – jak vybrat ten správný?

svet zeny

Udržitelné čištění vody v domácnosti i v komerční sféře

admin

Pelety pomůžou snížit náklady na vytápění

admin