Novinky ze světa bydlení

Nové byty na Barrandově okouzlí milovníky aktivního odpočinku i moderního designu

Jak by mělo vypadat vaše vysněné bydlení? Máte jasnou představu o tom, kde by se mělo nacházet a co by nemělo chybět nejen v samotném bytě, ale i v jeho okolí? Pokud milujete sportovní aktivity, máte rádi přírodu, nenecháte si ujít žádnou kulturní akci a milujete moderní design, určitě vás zaujme nový rezidenční projekt na Barrandově.

více v článku...

Spojení klidného bydlení a výhod velkoměsta

V roce 2026 bude připraveno k nastěhování celkem 127 nových bytů, jež se budou nacházet ve dvou rezidenčních domech. Rezidence Nad skálou tak nabídne byty na Barrandově, které budou na dosah přírody, centra Prahy, v blízkosti škol i gastronomických podniků. Spojí tak výhody klidného bydlení na vesnici s bydlením ve velkoměstě.

Moderní a prostorné byty na míru

Co nabídne rezidenční projekt Nad skálou svým obyvatelům? Moderní, unikátní a zcela funkční byty, které si mohou jednotliví majitelé dotáhnout do finální podoby zcela podle svého. Ve spolupráci s předními českými designéry sice vzniklo několik návrhů, ale poslední slovo bude mít při realizaci majitel. V nabídce jsou byty všech velikostí, nechybí byty o dispozici 1+kk až po 4+kk. V domech nebudou chybět také kanceláře a komerční prostory.

Snazší parkování a desetiminutová cesta do centra

K samotným bytům je možné si zakoupit i vlastní parkovací místo, čímž si velmi usnadníte parkování. Obecně se totiž dobře ví, že parkování v hlavním městě bez rezervovaného parkovacího stání může být často noční můrou. Do samotného centra Prahy to z nových bytů bude trvat 10 minut a pohyb po městě usnadní nedaleko stojící tramvajová zastávka.

Ideální pro milovníky přírody i rušného městského života

Barrandov je ideální lokalitou pro ty, kteří touží po klidném bydlení v obklopení zeleně, ale zároveň si cení dynamiky velkoměsta. V blízkosti rezidence se nachází mnoho parků, lesů a cyklostezek, které lákají k aktivnímu trávení volného času. Zároveň je Barrandov skvěle propojen s centrem Prahy a nabízí širokou škálu kulturních i gastronomických zážitků.

Rezidenční projekt Nad skálou tak představuje ideální volbu pro všechny, kteří hledají moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností centra a veškerou občanskou vybaveností. Pokud toužíte po spojení klidného venkovského života s dynamikou velkoměsta, pak je Barrandov ideálním místem pro vás.

Related posts

Tipy jak se vyspat v letním vedru – Matrace Best

admin

Vybavte si byt kvalitním nábytkem

admin

Tepelná čerpadla – ekologické vytápění

admin

Leave a Comment