Site icon Bydlení

Pastelové barvy váš domov zjemní a dodají mu na příjemné atmosféře

Máte rádi zajímavé barevné provedení snídaňových misek, vázy na kytici, dětských hraček, bytového textilu nebo třeba svícnů, které vám zdobí mnoho místností v domě? Pak se vám jistě bude líbit obrovská nabídka zboží v pastelových barvách. Hodí se všude tam, kde žijí romantici, ale stejně tak se skvěle hodí do jakýchkoli moderních i venkovských interiérů. Pastelové barvy se báječně hodí k bílé výmalbě domů, k modernímu betonu i hřejivému dřevu. Co vše si na Bellarose.cz můžete koupit? Nechte se inspirovat.

více v článku...

Obaly na květináče v mnoha jemných barvách

Rozveselit domov vám pomohou obaly na květináče. Naprosto dokonale vypadá, když pověsíte květináč na zábradlí v interiéru či na terase. Co třeba využít závěsný zinkový obal na květináč Light Pink a do něj „usadit“ rostlinku, která bude kvést bíle, fialově či sytě růžově? Celek bude působit sladěně a vkusně.

To stejné platí, pokud použijte mini obal na květiny Hilda Coral Sands nebo keramický obal na květiny North Sea Grea s průměrem 19 cm. Postavit květiny můžete na parapet, kraj barového stolu nebo třeba komodu v obýváku.

Vybavení pro děti v pastelových barvách

Jemné pastelové barvy se báječně hodí k dětskému vybavení. Pro malá miminka jej můžete pak použít jak pro holčičky, tak pro kluky. Ať už se podíváte na kousátko Gilbert Cat Rose v pudrové a červené barvě, dětskou jídelní sadu Carol Cat Dark Rose nebo třeba závěsnou pletenou hračku Music Circus Bunny, vše se dá použít pro obě pohlaví.

Krása pastelů v jídelně a kuchyni

Máte občas hosty a rádi připravíte sváteční stůl? Pak jistě využijete papírové jmenovky Simone, papírové ubrousky Violet nebo dortový stojan Mynte French Grey. V kuchyni i jídelně oceníte i džbán Mynte Green Tea 2,5 l, keramické formy na muffiny Mynte Englis Rose nebo chlebník Emma Ultra Light Blue.

Vše uvedené najdete na Bellarose.cz.

Exit mobile version