Novinky ze světa bydlení

Pojištění domácnosti Bezpečný domov

Žijete v neklidné čtvrti, máte problémy s vandalismem, jsou u vás výpadky elektrického proudu takřka na denním pořádku? Nebo se prostě obáváte o svůj majetek tolik, že raději ani nejedete na dovolenou? Všechny podobné patálie a možné problémy vyřeší naše pojištění pro domácnosti.

Asi každý to někdy zažil. Na pár dní opustíte domov a při návratu zjistíte, že je váš byt vytopený. Nebo vám nenadálá vichřice poškodila střechu, rozbila okno a způsobila smrt vašeho domácího mazlíčka. To je jen výčet situací, které jsou kryté naším pojištěním. Díky pojištění domácnosti budete kryti i při cestování, a to po celém světě. Již se nebudete muset obávat krádeže či poškození vašich zavazadel, veškeré škody vám nahradíme v rámci pojištění.

Máte navíc syna či dceru, který v současnosti studuje, a není starší 25 let? Pak je v rámci pojištění automaticky kryta i jeho domácnost, ať už bydlí na privátu či na kolejích. Právě studenti na kolejích pojištění zejména ocení, neboť krádeže či různá poškození zde bývají velice častá.

Aby výhod nebylo málo, je dokonce možné si sjednat pojištění domácnosti online. K tomu můžete využít naši kalkulačku, díky níž budete vědět naprosto přesně, na kolik vás pojištění domácnosti vyjde – cena je stanovena dle typu příbytku a jeho obytné plochy v metrech čtverečných. Pro detailnější informace o majetkovém pojištění Bezpečný domov si přečtěte VPP k pojištění domácnosti.

Uklidněte tedy svůj nervový aparát a vyzkoušejte naše pojištění domácnosti. Budete moci usínat s klidem v duši, ať už v bytě či domě samotném, nebo na výletě nebo dovolené na druhém konci světa.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

PressMedia

Related posts

Vraťte starým dřevěným oknům a dveřím krásu

admin

Plovoucí podlahy, na kterých můžete skotačit i tančit

admin

Jak předcházet ucpání odpadu a kanalizace?

admin