Tipy a trendy

Pořiďte si nové jídelní židle, na které budete právem pyšní

Možná zařizujete svou první jídelnu či jídelní koutek, možná rekonstruujete kuchyni, jejíž součástí je i stůl s jídelními židlemi, a tak chcete nové, které se budou do nového stylu skvěle hodit. Jestliže se podíváte na webové stránky hawaj.cz, najdete spoustu inspirace a cenově dostupných jídelních židlí, z nichž si určitě vyberete. Jsou moderní, hezké, kvalitní a vždy něčím zajímavé.

Jídelní židle s lněnou tkaninou

Pokud chcete židle potažené látkou, na kterých se vám bude vždy příjemně sedět, protože budou polstrované, příjemně teplé a měkké, můžete zvolit např. jídelní židle HAWAJ CL-18012 ve světle šedé barvě. Sada dvou kusů vás nyní vyjde o 38 % levněji, samostatně koupená židle je pak zlevněna o 34 %. Jídelní židle jsou potaženy kvalitní lněnou tkaninou, jsou velmi stabilní díky 4 dřevěným nohám. Do moderních interiérů jsou jako stvořené.

Krásná imitace kůže

Být ekologický a přitom mít interiér s nádechem luxusu vám umožní modely potažené imitací kůže. Ta může být lesklá nebo s efektem broušené úpravy povrchu. Velmi hezké a zajímavé jsou např. jídelní židle Hawaj CL-495-1 v hnědé barvě. Jde o židle oděné do imitace kůže s efektem broušeného povrchu, mají ideální výšku pro sezení u jídelního stolu a nosnost 140 kg, což vyhoví většině z nás. Nyní je sada dvou těchto židlí v akci se slevou 28 %, samostatně pak koupíte tuto židli s úsporou 29 % z původní ceny.

Židle jídelní oděná do sametu

Líbit by se vám mohly i židle jídelní, které jsou potaženy kvalitní sametovou látkou. Jsou polstrované s hezky navrženým prošíváním, a k dostání jsou v několika barevných variantách. Potěší vás jistě akční cena zlevněná o 32 % u samostatné židle Hawaj CL-19001 nebo 31 % u sady dvou těchto židlí.

Podívejte se na kompletní nabídku jídelních židlí na www.hawaj.cz. Určitě si vyberete dle svého vkusu.

Related posts

Jezevčík je malý pes s velkým srdcem

svet zeny

Gadgety a bytové doplňky, které vám usnadní život!

svet zeny

Masivní nábytek má tradici a kouzlo

svet zeny