Jak na to Zahrada

Pozvedněte vaření na umění s kvalitními japonskými noži

Pro kouzlení v kuchyni a přípravu kvalitního jídla jsou důležité nejen suroviny a odpovídající prostor pro vaši realizaci, ale i kuchyňské vybavení. A k němu patří neodmyslitelně kuchyňský nůž. Většinou nedisponujeme jen jedním, ale máme jich hned několik. Nicméně jsou nám k ničemu, pokud pořádně neplní svou funkci, jsou tupé a nepracuje se s nimi dobře.

více v článku...

Dobrý kuchař nedá na ostré nože dopustit

Lepší jeden kvalitní nůž, než několik nekvalitních. S prvotřídním nožem se vám bude pracovat jedna radost a není divu, že nejlepší kuchaři nedají dopustit na své nože, které musí být vždy v top stavu. Rádi byste si pořídili nějaký takový skvost, který by byl zárukou příjemné práce a mohli jste se na něj spolehnout? Možností, kde nože nakoupit, je dnes mnoho, ale v supermarketech, kde lidé kupují nejčastěji, velkou kvalitu nehledejte.

Proč zrovna japonské nože?

Možná byste rádi investovali do něčeho speciálního, do nože, co vám vydrží věčnost a bude krájet téměř sám. Spojení tradičních japonských technik tvorby nožů a mečů s moderními technologiemi výroby nožů v sobě spojují kuchyňské nože TOJIRO. Jde o profesionální kuchyňské nože za přijatelnou cenu, při zohlednění jejich životnosti nestojí rozhodně mnoho. Tojiro je tradiční japonská nožířská firma, která kuchyňské nože vyrábí přes 60 let. Spolehnout se můžete na použití nejlepších materiálů a ruční zpracování. Jedinečná metoda výroby z nich dělá klenoty mezi noži.

Specifika nožů Tojiro

Japonské nože upoutají svým vzhledem i vlastnostmi. Série nožů se sendvičovou ocelí patří k nejoblíbenějším. Znamená to, že mezi dvěma vrstvami nerezové oceli najdete speciální ocel VG-10, které je maximálně odolná. Tato technologie zaručí úžasnou ostrost čepele po velmi dlouhou dobu a při krájení využijeme vlastnosti obou ocelí zároveň. Ocel v jádru čepele má obrovskou tvrdost, ostří je broušeno v optimálním úhlu, takže ostrost takového nože se vyrovná skalpelu. Navíc všechny nože Tojirojsou ručně dokončeny zkušenými nožíři!

Tradiční japonský styl

Zajímavá je série nožů vyrobená v tradičním japonském stylu s vrstvenou damaškovou ocelí charakteristickou krásným mramorováním. Toto jsou opravdové skvosty mezi noži. Damašková ocel se vyznačuje houževnatostí a dlouhou trvanlivostí. Brousit je možno tyto nože v extrémně ostrém úhlu pro úžasně dlouhou dobu ostrosti.

Nůž jako dar

Líbí se vám tradiční pojetí nožů, ale zároveň požadujete moderní a precizní zpracování? Pak jsou japonské nože pro vás jako stvořené. Pokud byste chtěli někoho hodnotně obdarovat, je kvalitní nůž skvělou variantou. Potěší jak ženy, tak i muže, kteří rádi vaří. Nakupujte u oficiálního distributora, abyste měli jistotu, že kupujete originál, doporučit můžeme e-shop

Prvotřídní japonské nože

Related posts

Uvést studnu před sezónou do provozu nemusí být složité

svet zeny

Plísně na fasádě jsou skryté nebezpečí pro naše zdraví. Jak na ně?

svet zeny

Matrace 160×200 – nový rozměr pro sladké sny

admin

Leave a Comment