Site icon Bydlení

Praha už šlape Vídni na paty

V Praze dům, ve Vídni dva. Rčení, které bylo kdysi ukazatelem ekonomické situace našich předků v oblasti realit, i co se prestiže sídel a sociálního postavení týče, nám dává jasně najevo, že Praha a Vídeň šly historicky ruku v ruce, pokud si zrovna dokonce nekonkurovaly. Život Čechů a Rakušanů rozdělila až první světová válka, zásadní úder přišel v době socialistického stavitelství. Sedmdesát let „rozluky“ a rozdílů z nich vzešlých, se ale naštěstí již rychle smývá.

Praha dnes už drží s Vídní krok. Přispěli k tomu i developeři z Metrostav Development a architekti ze studia KAAMA, z jejichž pera se zrodil projekt Byty na Vackově. Navazuje na již postavené výškové domy podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Starý Žižkov významně změnil tvář a z bývalé dělnické kolonie se stala úctyhodná a moderní pražská čtvrť na úrovni, která si s ničím nezadá s výše zmíněnou Vídní.

více v článku...

Krásné i energeticky výhodné domy

Moderní byty na Praze 3 Žižkov se nachází ve čtyřech výškových domech. Vybírat můžete z jednopokojových bytů, o velikosti 31 m2, až po pětipokojové byty, s plochou 114,90 m2. Každý z bytů má předzahrádku, terasu nebo balkon. K některým bytům náleží také garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. 

Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B. Z pragmatického hlediska tedy koupě snů. Nebudete platit přehnané inkaso. A potěšeni budete i designovým pojetím. Osmipatrové objekty mají osobitý ráz skeletových sinusoid a jsou tak vizuálně téměř nepřehlédnutelné.

Transparentní hypotéka na dosah

Pořídit volný jednopokojový byt v této rezidenci lze od 4,9 milionu korun. Velikost jednotky je v průměru 31 metrů čtverečních a náleží k němu balkon nebo terasa. Dvoupokojáč lze získat od 6,8 milionu korun a klasický trojpokojový byt je v ceně od 9,4 milionu korun. K financování se nabízí zvýhodněná hypotéka od společnosti HYPODŮM.

Hypoteční specialisté za vás bezplatně vyřídí veškerou administrativu a koordinaci procesů mezi vámi, bankou a prodávajícím. Navíc vám zajistí nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, odpuštění poplatku za ocenění bytové jednotky, včetně aktualizací a úhradu kolků za vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.

Exit mobile version