Zahrada

Praktické i okrasné – betonové ploty

O betonových plotech koluje spousta mýtů, je ale všechno pravda? Samozřejmě není, třeba se říká, že betonové ploty jsou nevzhledné a příliš masivní. Řekne-li se betonové ploty, každý si hned představí dvoumetrovou neprostupnou zeď, ta však patří kolem kriminálu a ne kolem vaší zahrady. Betonové ploty jsou samozřejmě neprůhledné, to už patří k věci, ovšem výšku plotu si můžete zvolit sami. Další parametry plotu, jakými jsou především design, barva a také tvar, si rovněž zvolíte podle vašich přání. Vznikne tedy okrasný plot, který bude ladit s vaším domem a který do vašeho života vnese soukromí, bezpečí a stane se praktickým prvkem vašeho bydlení.

více v článku...

Betonové ploty

Betonové ploty jsou velmi pevné, odolné a stabilní. Co se týká odolnosti, asi žádný jiný druh plotu se tomu betonovému nemůže rovnat. Betonový plot bez jakýchkoli problémů přežije velké mrazy, krupobití, mráz i sněžení, nevadí mu ani prudké změny teplot ani sluneční záření. Za své unikátní vlastnosti vděčí především kvalitní konstrukci a stavebnímu materiálu, kterým je vysoce pevný a stálým složením se chlubící český beton.

Betonový plot

Nemusíte se bát, že by byly betonové ploty jen šedé a nudné. Naopak díky mnoha různým designům, ze kterých si každý zájemce může vybrat, nemůže být o nudném plotu řeč. Když se k moderním vzorům přidají navíc ještě barvy, je betonový plot vysoce variabilní a dekorativní oplocení. Pro celkový dojem plotu je důležitý také tvar vrchní desky, ta může být jednoduchá rovná, oblouková nebo může obsahovat v oblouku ještě navíc okrasnou mřížku. Pro odlehčení se často využívá aplikace z jiného materiálu, často to bývá dřevo v různých barvách, které plot z betonu také oživí a opticky odlehčí. Potrpíte-li si na nejnovější trendy, nechte si instalovat oboustranný betonový plot, který je opatřen dekorativním designem z vnitřní i vnější strany.

Moderní betonový plot

Related posts

Co jste možná nevěděli o kachně divoké

admin

Tipy pro výběr zahradního lehátka

admin

Půjčovna zahradních strojů, o kterou se lze opřít

admin

1 comment

Leave a Comment