Bydlení

Představujeme vám dechberoucí koupelny z velkých formátů

Kdekoliv se „objeví na scéně,“ lidé žasnou nad jejich krásou. Jejich ohromující design nedá nejspíš spát ani vám. Řeč je o velkoformátových obkladech a dlažbách do koupelny a dalších částech interiéru. Seznamte se keramickými imitacemi mramoru, betonu, kovu a dalšími designy. Garantujeme vám, že jakmile uvidíte „velkoformáty“, už žádné jiné obklady nebudete chtít. Jste připravení?

Velkoformátové obklady a dlažby a jejich jedinečný design vždy v interiéru zazáří! Velký formát bude doslova „hvězdou“ každé koupelny, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně či komerčního prostoru. Tady je první důkaz: Na fotografiích níže se můžete inspirovat zákazníkem firmy M.B.KERAMIKA, který do 2 koupelen svého domu zvolil velkoformátovou keramickou imitaci mramoru.

Luxusní nádech koupelně dodává keramická imitace mramoru s názvem Cosmopolitan.

Velkoformátová dlažba v obou koupelnách má rozměr 120×120 cm a obklad úctyhodných 120×278 cm. Na takto velkých rozměrech vyniká vykreslená struktura mramoru naprosto dokonale. Platí zde: Čím větší formát, tím dokonalejší design mramoru. Keramická imitace je pak doslova nerozeznatelná od pravého mramoru.

Specialisté firmy vám rádi ukážou originál této velkoformátové dlažby ve svém brněnském studiu. Přijďte se přesvědčit, že naživo je dlažba ještě hezčí než na fotografii!

Také ve druhé koupelně je použita velkoformátová imitace mramoru s názvem Cosmopolitan, je zde použit také obklad v zelené barvě.

Jaké „minimální“ velké formáty je vhodné zvolit, aby struktura mramoru, kamene, betonu, kovu či jiný design vynikl v interiéru co nejdokonaleji? Specialisté M.B.KERAMIKY svým klientům doporučují velkoformátovou dlažbu alespoň v rozměru 90×90 cm a velkoformátový obklad alespoň v rozměru 60×120 cm.

Velkoformátové obklady do koupelny a dalších částí interiéru mají spoustu rozměrů, největší dostupný je v současnosti formát 320×160 cm. Odborníci na velký formát vám vždy poradí, jaký rozměr obkladů a dlažby bude vhodný pro vaši koupelnu či jiné prostory.

Velkoformátový koupelnový obklad imitující beton Glocal je k dostání v řadě rozměrů, jako například 60×120 cm.

TIP PRO NEOBYČEJNÝ INTERIÉR: S velkým formátem se dá doslova kouzlit. Některé velké rozměry dlaždic jsou speciálně navrženy tak, aby se z nich při pokládání v ploše daly vytvářet různé atraktivní obrazce. Když se například dvě velkoformátové keramické dlaždice v imitaci mramoru položí zrcadlově naproti sobě.

Kolekce velkoformátových dlaždic Jewels zahrnuje také obklady, ze kterých se dají vytvářet zajímavé „obrazy“ na stěnu.

A MÁME PRO VÁS I DALŠÍ „TAJNOU VYCHYTÁVKU.“ Jak mít doma naprosto ohromující interiér? Ptejte se odborníků na velkoformátový obklad či dlažbu s velkým počtem vzorů (faceů). Ty nejkrásnější velké formáty mají alespoň přes 30 různých vzorů. Čím více má určitá kolekce velkoformátových obkladů a dlažeb vzorů, tím věrohodněji připomíná pravý mramor, kámen či kov.

V M.B.KERAMICE vám vysvětlí, co je to face, a jak díky němu vytvořit ten nejkrásnější interiér pod sluncem!

Velkoformátový obklad a dlažba Wanderlust mají velký počet vzorů.

HIT SOUČASNOSTI: Keramické velkoformátové dekorace, které vypadají jako fototapety či obrazy! Mají různé motivy, mohou být na nich vyobrazeny listy, květiny či geometrické vzory…Použijte tyto velkoformátové dekorace třeba na stěnu koupelny. Ten design vás dostane! Klasické tapety jsou už přece dávno pasé, budoucnost přeje velkoformátovým obkladům, dlažbám a dekoracím.

Velkoplošné keramické dekorace Deco art mají různé vzory a vypadají jako fototapety.

A skvělá zpráva na závěr: Cena řady velkoformátových obkladů a dlažeb je dnes srovnatelná s cenami menších obkladů a dlažeb, jako například v rozměrech 20×50 cm, 30×60 cm, 40×40 cm a v dalších formátech. Ten správný odborník na velkoformátové obklady a dlažby vám vždy doporučí nejen design dle vašich představ, ale dodrží i váš stanovený rozpočet. Tak vzhůru do zařizování!

Velkoformátová designová dlažba Oxide v imitaci kovu může mít rozměr 80×80 cm a ještě větší formáty.

Related posts

Hledáte tip na kvalitní podlahy? Spolehněte se na Faliko

svet zeny

Podlahové vytápění a vhodná podlaha

svet zeny

Co dělat, když ztratíte klíče

svet zeny

Leave a Comment