Tipy a trendy

Shaggy koberce – chlupatá radost

Koberce s vysokou hustotou vlasu a tvarem, kdy vlas ledabyle míří do všech směrů, se stávají hitem pro kanceláře, dětské pokoje i obýváky. Proč jsou tak oblíbené?

více v článku...

Shaggy koberce do bytu i kanceláře

Díky vysoké hustotě vlasu a použitému materiálu jsou shaggy koberce velmi příjemné na dotek – navíc mají vlas dlouhý obvykle 3 až 6 centimetrů, který působí příjemně chaoticky, směřuje na všechny strany. Tímto lákavým designem se stávají lákavým doplňkem pro kanceláře, obývací pokoje nebo dětské pokoje. Koberce navíc bývají opatřeny protiskluzovým, například latexovým, podkladem, díky němuž se nehnou z místa a neničí podlahu. Chlupatá ozdoba oživí každý interiér.

Shaggy narin – elegán z jemné příze

Kusové koberce shaggy narin jsou vyrobeny z nejjemnější příze, která je příjemná na dotek. Pokud si k nim pořídíte i běhoun nebo kulatý koberec, vše budete mít slazeno v jednotném stylu. Tyto koberce mají 45 mm dlouhý vlas a stávají se nádhernou ozdobou všech interiérů. Jsou složeny z 30 % polyesteru a 70 % polypropylenu, jsou tedy vhodné i pro alergiky. Díky těmto chlupatým shaggy kobercům bude prostor krásně zabydlený. Už víte, který ze 13 odstínů si vyberete? Zaujme vás zlatá, garlic béžová nebo šedá?

Kusové shaggy koberce

Až budete mít doma kusové shaggy koberce, buďte si jisti, že se mnohé vaše oblíbené aktivity přesunou na ně. Pro svou hebkost jsou ideálním čtecím koutkem. Kde si teď hrávají vaše malé děti? Po pořízení hebkého chlupatého koberce je budete nalézat na novém hřejivém místě – děti nejčastěji leží na huňatém koberci a hrají si s oblíbenými hračkami, aniž by se z jeho pohodlí vzdálily. Když zvolíte pro svůj nákup e-shop, máte jistotu nejširšího výběru vzorů, barev a detailní popis koberce, včetně délky vlasu.

Už se těšíte na svůj hřejivý koberec?

Related posts

Při výběru poštovní schránky buďte originální

admin

Jak je to dnes s předčasným splacením půjčky?

admin

Vibrační technika pojímá praktické vibrační desky, pěchy a válce

admin

Leave a Comment