Bydlení

 Sofistikovanost rustikální kuchyně

Venkovský styl je mnohým blízký. Jemná, téměř osobní estetika vytváří atmosféru tepla a pohodlí, do které se opravdu člověk ponoří po pracovním dni a dřevo, které krásně voní nabízejí velmi zajímavé nápady a dekorace. Stylový dekor představují i rustikální kuchyně, které mají své kouzlo. Tento venkovský styl zaujímá přední místo ve špičkových originálních designech kuchyní. A proč právě rustikální styl? Jeho obliba je především založena na jednoduchosti, nenáročnosti, která se v mnoha případech prolíná s prvky antiky. K vytvoření takového designu je dále použito pouze přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen nebo mramor.

více v článku...

Rustikální styl i v městském bytě

Kuchyně je srdcem domova, a tak by měla být především praktická, stylová a podle požadavků majitele. Moderní bydlení si mnohdy vyžaduje velmi moderní prvky, ale nikde není psáno, že i v panelovém domě nemůže vzniknout dokonalá a krásná kuchyňská linka v rustikální stylu. Charakteristické rysy tohoto stylu lze spatřit v absenci lesklých ploch a materiálů, kde převažuje především dřevo. Navíc je rustikální styl spojen s dalšími přírodními materiály a společně tvoří velmi osobitou atmosféru domácího prostředí. Právě možná proto mnoho lidí snaží do svých interiérů začlenit nápady ve venkovském stylu, které se spojí právě s domácím rustikálním komfortem.

I ostatní nábytek v kuchyni je důležitý

Samozřejmě, že k takové rustikální kuchyni je důležité zkombinovat i ostatní nábytek v kuchyni a barvy. Zde převažují především barvy dřeva, přírodní odstíny, ale také bílá barva. Velmi dominantně vypadá pak velký rustikální stůl, příborník a jiné komody, které bývají součástí kuchyně. V mnoha případech lze použít i originální a netypické tvary, které dodávají takové kuchyni ještě více originality. Kuchyně s použitím přírodních materiálů je nutností pro vytvoření kuchyně v rustikálním stylu.

Odborné poradenství, ale i kvalitní práci nabízejí profesionálové firmy Gabon. Jejich rustikální kuchyně mají styl, jsou originální a vytvářejí teplo domova.

Related posts

Hledáte kvalitní zábradlí pro balkony na vašem bytovém domě?

svet zeny

Předejděte problémům v domácnosti během zimy: nezapomeňte na toto

admin

Inspirace pro stylovou ložnici v roce 2022

admin