Novinky ze světa bydlení

Sprchové kouty bez vaničky – elegantní relax bez bariér

Sprchové kouty bez vaničky jsou jedním z nejelegantnějších řešení prostoru pro sprchování, jaké vaší koupelně můžete dopřát. Tyto sprchové kouty jsou postavené přímo na podlaze, takže při volbě tohoto řešení je nutné věnovat zvýšenou pozornost výběru dlažby, která by měla mít protiskluzový povrch.

Sprchové kouty bez vaničky jsou obvykle vytvořeny oddělením části koupelny pomocí sprchové zástěny a sprchových dveří z bezpečnostního kaleného skla. Odtok vody je vyřešen podlahovým odtokovým žlabem.

Značka RAVAK má pro řešení sprchových koutů bez vaničky skvělé řešení – modulární set walk-in, který je složený z pevných skleněných stěn a vzpěr a umožňuje sestavit si sprchovací prostor na míru, přesně podle individuálních požadavků.

Nejrozšířenější typy sprchových koutů bez vaničky z řady RAVAK Walk-In jsou Walk-In Wall, který je tvořený jednou skleněnou stěnou se vstupem ze strany, Walk-In Corner složený ze dvou skleněných stěn v rohu a vstupem do koutu orientovaným k jedné straně, Walk-In Free složený z jedné skleněné stěny, přičemž sprchový kout je průchozí, se vstupy z obou stran. Podle počtu skleněných stěn a směru vstupu si můžete vybrat takový typ sprchového koutu Walk-In, který se bude nejlépe hodit do vaší koupelny.

Pokud máte důvod pro to, aby váš sprchový kout sloužil jako bezbariérový, nejlépe vám poslouží modely velkých rozměrů s dostatečně širokými dveřmi: Walk-In Free s rozměry 1600-2000 mm a vstupem širokým 900 mm, anebo Walk-In Wall v rozměrech 1200 x 2000 mm se vstupem širokým až 1000 mm.

Je tu také možnost řešení sprchového koutu přesně na míru, pro specifický prostor vaší koupelny. Odborníci v RAVAKu vám z několika možných kombinací zástěn a sprchových dveří z bezpečnostních kalených skel s povrchem Anticalc, sestaví na milimetr přesné řešení sprchového koutu podle vašich potřeb, včetně řešení šikmých ploch, výřezů a dalších speciálních a nadstandardních požadavků.

Sprchové kouty typu Walk-In umožňují vytvořit v koupelně velký a pohodlný prostor s možnostmi pro umístění relaxačních pomůcek – hydromasážního panelu, sklápěcího sedadla či hlavové sprchy typu „rain“ anebo „vodopád“. S touto výbavou bude váš sprchový kout nejen moderní, stylový a bez bariér, ale poskytne vám také prostor pro příjemnou a pohodlnou každodenní relaxaci.

Více o možnostech vybudování sprchových koutů bez vaničky se dozvíte na www.ravak.cz.

Related posts

ads.txt

admin

Na bydlení svých potomků by rodiče měli myslet již s předstihem

admin

První ochutnávka vánočních dekorací v moderním provedení

admin

Leave a Comment