Site icon Bydlení

Stylové bytové doplňky a dekorace bez kýčovitosti

Každý máme ve své domácnosti věci, které nejsou pouze k užitku, ale slouží spíše pro radost a jako ozdoba. Někdo jich má plný byt, jiný jen pár kousků. Přeplácanost určitě není na místě, ale pár stylových doplňků prospěje každému interiéru. A měnit je můžeme podle nálady a ročních období, dobrým příkladem jsou vánoční dekorace, bez kterých se určitě neobjedete ani vy a které si užijeme je v krátkém období roku. Naopak některé bytové doplňky poslouží celoročně a dodají místnostem šmrnc.

více v článku...

Ozdobte si zahradu

Ani na zahradě nemusí být všechno pouze funkční, takže proč si ji neozdobit? Na nevkusné sádrové trpaslíky zapomeňte, zkuste třeba stylové fontánky, světýlka, postavičky a další zahradní dekorace. Některé věci dokážou být krásné a praktické zároveň. Pítko pro ptáky, teploměr, zahradní plůtek, závěsný koš na květináč, lavička, barový stolek, to jsou jen příklady věcí, které mají svůj účel a zároveň se dají koupit v atraktivním designu s přidanou estetickou hodnotou. Vaše zahrada se může stát oázou klidu, balzámem na nervy, atrakcí pro návštěvy, stačí trochu zapojit fantazii a nebát se ji oživit.

Tipy na krásné dárky

Udělejte si domov hřejivý a krásný, ať už preferujete moderní minimalistický styl nebo třeba ten rustikální. Do každého interiéru se dají najít věci, které ho ozvláštní. Další kategorií jsou věci, které nám něco připomínají například fotografie, pohlednice, dárky od známých a příbuzných. Nechcete dostávat nevkusné kýče? Doporučte nenápadně lidem ve svém okolí katalogový e-shop velkykosik.cz. Nebudou se moct odtrhnout od široké a zajímavé nabídky nejrůznějších bytových a zahradních doplňků, dekorací, praktických potřeb do domácnosti a věcí po radost. A jakmile přijdou Vánoce nebo narozeniny, je dost dobře možné, že budete obdarováni něčím z tohoto internetového obchodu s výjimečným sortimentem, který se značně odlišuje od ostatních.

 

Exit mobile version