Zahrada

Symbolika barevného východu slunce

I ten nejenergičtější a nejoptimističtější člověk má chvíle, kdy má pocit, že se den prostě nevyvíjí podle jeho představ. Stává se to každému.

Naštěstí se to těm energickým a optimistickým jedincům stává méně často. Přesto jsou stále chvíle, kdy si lidé prostě potřebují připomenout, že je nový den, šance začít znovu a zkusit to znovu

Nádherný východ slunce se všemi svými barvami na obloze je dokonalou metaforou, jak si přesně tohle uvědomit. Dnes je nový den a každý má příležitost jít do toho znovu.

V některých kulturách východ  slunce také symbolizuje narození. Když se nad tím zamyslíte, dává to smysl. Východ slunce symbolizuje zrození, růst a nový smysl života.

Proto by nemělo být překvapením, že může být velmi významný, když je spojen s narozením nového dítěte. I když ne všechny kultury vyznávají tento soubor víry, pro některé jedince je velmi důležitý.

Chcete se dozvědět něco o hvězdách, osudech lidí a znameních? Jak o činských znameních, tak normálního klasického zvěrokruhu? Určitě navštivte náš blog o těchto věcech, kromě jiného. Máme pro Vás připraven například článek o znamení střelce nebo o znamení štíra.

Related posts

Inspirace bydlení: Magazín Krásné Bydlení

admin

Zelené stěny, velvet a prvky baroka – novinky v bydlení 2019

admin

Gepard

admin

Leave a Comment