Jak na to

Úklidová prevence před bacily

Čistota je půl zdraví. Rčení, které nám do hlav hustili v dobách našeho mládí, opět nabírá na intenzitě a v praxi se ukazuje, že úklid a hygienu není dobré opomíjet. Právě v době epidemiologické situace je důležité, v jakém prostředí žijeme a pracujeme. Čistý byt a uklizená kancelář či výrobní hala jsou důležitou prevencí v boji s viry a choroboplodnými zárodky.

Úklid a-la facility

Pravidelný úklid komerčních prostor je v dnešní době základ. Každá společnost, která dbá na to, aby její provoz fungoval a minimalizovala se nemocnost lidí, potřebuje profesionální úklid. Úklidové služby David Plecitý se na udržení pořádku specializuje. Dvacet pět let zkušeností a moderní technologie mu umožňují realizovat pravidelné úklidové práce v Praze a okolí, včetně rozsáhlejších prostor, jako jsou administrativní budovy, kancelářské prostory, bytové domy, či zdravotnické a sociální zařízení.

Úklidové práce probíhají pomocí vysavačů, mycích automatů a kartáčů. Špičková technika zvládne daleko více práce než úklid ruční, proto s poloautomatizovanými stroji šetříte čas i peníze. Plochu, kterou dřív ručně uklízeli tři lidé, dnes zvládne jedinec se strojem sám. V rámci facility si lze nechat uklidit kancelář, výrobní, skladovací i prodejní prostor. Vše záleží na domluvě a individuální kalkulaci.

Japonský 5S systém

Specifickou oblastí je úklid kanceláří, kde se kromě utírání prachů, luxování a vynášení odpadků, preferuje japonský přístup „5S“. Základem systému „5S“ je totiž nejen prvotní generální úklid a uspořádání prvků v prostoru, ale hlavně pravidelný drobnější úklid a udržování uklizeného stavu. To zlepšuje nejen přehlednost a útulnost pracoviště, ale také náladu a produktivitu lidí, kteří se v příjemném a uklizeném prostoru pohybují.

V rámci úklidu kanceláří je realizována i dodávka sanitárních prostředků na toalety a umytí špinavého nádobí v kuchyňce. Úklidy jsou prováděny každý den v týdnu, včetně víkendů a je jen na vás, jakou denní či noční hodinu pro ně zvolíte. Heslo „zákazník, náš pán“ zde platí do puntíku.

Related posts

Tipy, jak zakomponovat zásuvky a vypínače do bydlení

admin

Montáže komínů od profesionálů si nemůžeme vynachválit

admin

Jaký je rozdíl mezi pojištěním nemovitosti a pojištěním domácnosti?

admin

Leave a Comment