Jak na to

Úklidová prevence před bacily

Čistota je půl zdraví. Rčení, které nám do hlav hustili v dobách našeho mládí, opět nabírá na intenzitě a v praxi se ukazuje, že úklid a hygienu není dobré opomíjet. Právě v době epidemiologické situace je důležité, v jakém prostředí žijeme a pracujeme. Čistý byt a uklizená kancelář či výrobní hala jsou důležitou prevencí v boji s viry a choroboplodnými zárodky.

Úklid a-la facility

Pravidelný úklid komerčních prostor je v dnešní době základ. Každá společnost, která dbá na to, aby její provoz fungoval a minimalizovala se nemocnost lidí, potřebuje profesionální úklid. Úklidové služby David Plecitý se na udržení pořádku specializuje. Dvacet pět let zkušeností a moderní technologie mu umožňují realizovat pravidelné úklidové práce v Praze a okolí, včetně rozsáhlejších prostor, jako jsou administrativní budovy, kancelářské prostory, bytové domy, či zdravotnické a sociální zařízení.

Úklidové práce probíhají pomocí vysavačů, mycích automatů a kartáčů. Špičková technika zvládne daleko více práce než úklid ruční, proto s poloautomatizovanými stroji šetříte čas i peníze. Plochu, kterou dřív ručně uklízeli tři lidé, dnes zvládne jedinec se strojem sám. V rámci facility si lze nechat uklidit kancelář, výrobní, skladovací i prodejní prostor. Vše záleží na domluvě a individuální kalkulaci.

Japonský 5S systém

Specifickou oblastí je úklid kanceláří, kde se kromě utírání prachů, luxování a vynášení odpadků, preferuje japonský přístup „5S“. Základem systému „5S“ je totiž nejen prvotní generální úklid a uspořádání prvků v prostoru, ale hlavně pravidelný drobnější úklid a udržování uklizeného stavu. To zlepšuje nejen přehlednost a útulnost pracoviště, ale také náladu a produktivitu lidí, kteří se v příjemném a uklizeném prostoru pohybují.

V rámci úklidu kanceláří je realizována i dodávka sanitárních prostředků na toalety a umytí špinavého nádobí v kuchyňce. Úklidy jsou prováděny každý den v týdnu, včetně víkendů a je jen na vás, jakou denní či noční hodinu pro ně zvolíte. Heslo „zákazník, náš pán“ zde platí do puntíku.

Related posts

Foukané izolace udržují teplo domova

admin

Jak prodloužit životnost fasády? Čištěním a speciálními nátěry

admin

Montáže komínů od profesionálů si nemůžeme vynachválit

admin

Leave a Comment