Bydlení

Vilapark Klamovka: unikátní bydlení pro rodiny s dětmi

Rezidenční projekt, který je jako stvořený pro rodiny s dětmi? Tady je! Jmenuje se Vilapark Klamovka a za jeho zrodem stojí společnost Metrostav Development, která plánuje výstavbu v oblasti parku Klamovka na Praze 5. V lokalitě vyrostou dva různé soubory bytových domů, které nabídnou více než 150 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk po 4+kk. Změn dozná také široké okolí, které umožní novým obyvatelům pohodlné metropolitní bydlení. Prodej byl právě spuštěn, nabídka čítá ohromné množství různých jednotek s výběrem všech pater.

Výhled na metropoli nebo do zahrady

Mezonetový byt 4+kk s předzahrádkou o 162 m²? Proč ne! Bytový soubor A projektu Vilapark Klamovka zahrnuje čtyři bytové domy, ve kterých se nabízejí jednotky od 1+kk po 4+kk, přičemž v přízemí zahrnují rozlehlou předzahrádku. Byty v patrech mají naopak balkon, lodžii nebo terasu. To platí i pro luxusní penthousy 5+kk s výhledem na město. Zatímco bytové domy A jsou situovány tak, aby z nich byl dokonalý výhled na město, skupina B je usazená doprostřed zahrady s výhledem do zeleně. I zde se nabízejí byty od garsonek po 4+kk s posezením na terase, předzahrádce, balkonu nebo lodžii. Oproti bytům A jsou tyto včetně sklepní kóje. K oběma typům si lze dokoupit garážové stání v podzemí.

V samém nitru velkoměsta

Nezměrnou výhodou těchto bytů k prodeji na Praze 5 je lokalita. Klamovka je v samém nitru metropole, kam se lze dostat městskou hromadnou dopravou v každou denní i noční dobu. Pátý pražský obvod nadto nabízí veškerou infrastrukturu, v okolí jsou školy i školky, zařízení pro volnočasové vyžití. Přímo v parku se nabízí sportovní oddíly, jen na dohled je pak atletický stadion Strahov nebo bazén, kam mohou děti chodit na kroužky. Od dveří bytu je to jen pár minut na zastávku tramvaje nebo autobusu se spojením na metro Anděl.

Bydlení uprostřed příležitostí

Žít mimo metropoli a každodenně dojíždět? Takový život není pro každého, navíc čas strávený v kolonách se nikdy nevrátí. Naopak bydlet přímo v metropoli je výhodné pro všechny, kteří nechtějí ztratit ani minutu a těší se z každé možné příležitosti. Volný čas mohou majitelé nových bytů trávit s rodinou nebo přáteli, kromě zmíněných sportovních možností se nabízí i široké kulturní vyžití. Tradičním zážitkem jsou open air koncerty v Kinského zahradě nebo akce ve Winternitzově vile.

Related posts

Důvody proč vytápět krbem celý dům

svet zeny

Co dělat, když ztratíte klíče

svet zeny

Japonské kuchyňské nože a jejich vývoj z válečné zbraně po gastronomický zázrak

admin