Jak na to

Vinylová podlaha patří k těm nejlepším: Proč ji odborníci doporučují?

Plánujete do budoucna rekonstrukci? Tak to vezměte pěkně od podlahy. Je to investice, která se rozhodně vyplatí, a na mnoho let dopředu máte s touto částí bytu vystaráno. Ale jakou podlahu vybrat? Přeci jenom, podlaha zabírá v bytě velkou plochu a výrazně ovlivňuje atmosféru celého domova. Odborníci se shodují, že velkou službu dělá vinylová podlaha. Proč je v posledních letech tak oblíbená? 

Vinylová podlaha je krytina nové generace 

Tento typ podlahy je výhodný v mnoha směrech. Díky široké nabídce různých dekorů si můžete přesně vybrat, jaký vzor se vám do bytu hodí. Imitace dekoru vinylové podlahy může být jako kámen, dřevo či dlažba. Vinylová podlaha je velmi odolná proti opotřebení a navíc se snadno udržuje. 

Je vhodná i pro alergiky, protože je antibakteriální a rezistentní proti prachu. Má tepelné izolační vlastnosti, chůze na ní je pohodlná a podlaha je protiskluzová.  Díky rychlé pokládce a lehké rozebíratelnosti ji preferují i lidé žijící v podnájmu, kterým se nevyplatí platit za dražší přírodní materiály. Tento typ podlahy doporučují i odborníci z firmy Podlahy Praha s.r.o. 

Pokládka vinylové podlahy 

Položení vinylové podlahy mnozí prodejci prezentují jako snadnou činnost, u které nepotřebujete odborníka. Jenomže pokud pokládka vinylové podlahy proběhne neodborně, mění se záruční podmínky ve váš neprospěch. Odborná pokládka zaručí pozáruční servis. Záruka se totiž nevztahuje na vady vzniklé při neodborné pokládce. 

Kontaktujte odborníky z Podlahy Praha, s.r.o. 

Ať už budete chtít položit novou podlahu či zkonzultovat jakýkoliv dotaz ohledně podlah, kontaktujte podlaháře z Podlahy Praha s.r.o., kteří mají letité zkušenosti v oboru a dokážou vám poradit. Mají rádi výzvy v podobě atypických prostorů či řešení náročnějších situací. Pomohou vám s výběrem podlahy nové, či zkonzultují renovaci té staré. Ke každému klientovi přistupují individuálně a vychází vstříc jeho přáním estetickým i praktickým. 

Related posts

Čištění terasy po zimě: Osvěžte materiály a zašlé barvy pomocí pískování

admin

Nabídky práce pro studenty

svet zeny

5. HK ploty ke každému domu

svet zeny