Bydlení

Vinylové podlahy jsou vhodné i do prostorů se zvýšenou vlhkostí

Podlaha je dominantnou každého interiéru; je to právě podlaha, která určuje ráz a vzhled domova či kanceláře. Podlaha je součástí interiéru, kterou nevybíráte každý den, proto její výběr dobře zvažte. Kvalita a odolnost vaší podlahy určuje také délku její životnosti. Vinylové podlahy Click se vyznačují nejen dlouhou životností, ale také zdravotní nezávadností, kromě jiného jsou zcela bez ftalátů.

více v článku...

Voděodolnost patří mezi přední vlastnosti vinylových podlah

Vinylová podlaha Click se pokládá systémem „puzzle“, tyto podlahy se nelepí. Navzdory tomu odolávají absorpci vlhkosti. Jejich používání je vhodné do koupelen, kuchyní či výrobních prostor organizací. 

Schopnost odolat vlhkosti dává vinylové podlaze jednu úžasnou vlastnost – tvorba plísní a bakterií je podmíněna zvýšenou vlhkostí. Vinylové podlahy jsou antibakteriální, a tudíž vhodné i pro těžké alergiky. 

Od dřevěné podlahy k nerozeznání

Vinylové podlahy Click jsou k dostání v mnoha různých dekorech. Ostatně o tom se můžete sami přesvědčit na webu vinylfloor.cz či v podnikové vzorkovně sídlící v Hostivici. 

Většina dekorů, připomínající dřevo, je na první pohled neroznatelná od „pravé“ dřevěné podlahy. Ovšem vinylová podlaha vyžaduje o mnoho menší údržbu, má delší životnost a je antibakteriální. 

Bezúdržbová podlaha

Vinylové podlahy není po čase třeba brousit či lakovat, jsou odolné vůči skvrnám a jinému poškození, které by mohlo časem zanechat stopy na podlaze. Vinylové podlahy vyžadují jen běžné čištění.

Snížené riziko poškození či uklouznutí

Vinylové podlahy působí jako izolační složka, což ocení především sousedi pod vámi. Vinyl je měkký, ale není kluzký, proto je chůze po něm příjemná a tichá a hrozí jen minimální riziko uklouznutí. Povrch vinylu je odolný vůči poškrábání či jinému poškození, například prošlapání vysokou frekvencí lidí. 

Related posts

Sháníte peníze?

svet zeny

Hledáte kvalitní okna s neskutečně vysokou životností? Zvolte určitě hliníková okna

svet zeny

Dveřní systém Muteo již podruhé boduje v Německu

admin

Leave a Comment