Tipy a trendy

Vyberte dárek pro paní učitelku včas

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a s ním vystává nejen otázka, jak zapracovat na vylepšení známek na závěrečné vysvědčení, ale také jaký dárek koupit třídní učitelce.

více v článku...

Jaký vybrat dárek pro paní učitelku?

Dárečky pro paní učitelky jsou jakýmsi poděkováním za celoroční péči, trpělivost a snahu žáky něco naučit. Učitel a obzvlášť ten třídní je člověk, který poměrně dlouho ovlivňuje náš život. Během školní docházky se s ním setkáváme denně a mnohdy s ním řešíme nejen školní povinnosti. Dárek pro učitelku je tedy i pomyslným vyjádřením toho, že si jí ceníme jako člověka. Dárek pro třídní učitelku může mít nejrůznější podobu. Sáhnout můžete po osvědčených tipech a věnovat hrnek na čaj či kávu s citátem, kytici, porcelánového slona pro štěstí nebo třeba pozornost, kterou sami doma vyrobíte. Kdo chce být však v tento nevšední den originální, neměl by přehlédnout tipy na dárek pro paní učitelku od Firmy na zážitky. Veškerou nabídku najdete zde www.firmanazazitky.cz/netradicni-darky/-1

Japonská císařská masáž jako dárek pro třídní učitelku

Každá žena si ráda najde čas pro sebe a odpočine si od každodenních starostí. Skvělou příležitostí k tomu se může stát kupříkladu dárkový poukaz na japonskou císařskou masáž. Většinu své pracovní doby učitel stráví ve stoje, a tak se často mnohé z nich potýkají s bolestmi zad, krční páteře či hlavy. Díky japonské císařské masáži lze snadno a rychle skoncovat s únavou i bolavým tělem. Japonská císařská masáž spočívá ve využití prastaré japonské tlakové masáže a léčebné metodě Shiatsu. Tyto metody stimulují svaly, klouby, krevní i lymfatický oběh. V portfoliu společnosti Firma na zážitky objevíte také bohatou inspiraci na gurmánské, adrenalinové i pobytové zážitky, které zaručeně udělají radost.

Related posts

Srovnání spotřebitelských cen 2015-2022: Česko & Bulharsko

admin

Půjčovna stavebních strojů – jaké zařízení si člověk může půjčit?

admin

Nebankovní hypotéky

admin