Site icon Bydlení

Výhodné úvěry pro podnikatele

Jakoukoliv smlouvu, ve které jde o peníze, je nutné sepsat za pomoci právníka. Jen tak se vyhnete do budoucna problémům. To platí pro všechny zúčastněné strany.

Jestliže hledáte finanční produkt, který se vyznačuje nízkou úrokovou sazbou při splácení, pak by mohla být tím pravým půjčka se zástavou nemovitosti. Tím, že ručíte svou nemovitostí, dáváte věřiteli jistotu, že v budoucnu o nic nepřijde. Proto se tyto druhy půjček stávají stále oblíbenějšími a výhodnějšími pro zmíněný nízký úrok a také pro možnost dlouhé doby splácení. 

Může to být v podstatě kdokoliv. Někdo z rodiny, přítel nebo i kolega ze zaměstnání. V každém případě je ale vhodné sepsat smlouvu u právního zástupce nebo u notáře. I mezi příbuznými platí okřídlené rčení o tom, že pořádek dělá přátele. 

  1. Šance pro podnikatele s nízkou bonitou

Půjčky, založené na zástavě nemovitosti, využívají ve velké míře podnikatelé, kteří nedosáhnou na klasickou hypotéku u banky. A to především z důvodu nízké bonity. Ta může být způsobena například záznamem v registrech dlužníků. Nebankovní půjčka tohoto typu je tedy výhodnější alternativou k produktu, kterým je půjčka bez registru Lundea

Podrobnosti se dozvíte díky webovému nástroji, kterým je hypoteční kalkulačka. Podnikatelé také často využívají možnost, kterou je rychlá půjčka. A to především z důvodu rychlého získání potřebných finančních prostředků. 

Pomocí rychlé půjčky lze získat i částku v řádu několika set tisíc korun. Je zde ale většinou stanovena kratší doba splácení a vyšší úroková sazba. Výhodou je, že v mnoha případech není nutné ručit majetkem. 

Exit mobile version