Jak na to

Výhodné úvěry pro podnikatele

Jakoukoliv smlouvu, ve které jde o peníze, je nutné sepsat za pomoci právníka. Jen tak se vyhnete do budoucna problémům. To platí pro všechny zúčastněné strany.

Jestliže hledáte finanční produkt, který se vyznačuje nízkou úrokovou sazbou při splácení, pak by mohla být tím pravým půjčka se zástavou nemovitosti. Tím, že ručíte svou nemovitostí, dáváte věřiteli jistotu, že v budoucnu o nic nepřijde. Proto se tyto druhy půjček stávají stále oblíbenějšími a výhodnějšími pro zmíněný nízký úrok a také pro možnost dlouhé doby splácení. 

  • Další výhodou je fakt, že nemusíte ručit přímo svou nemovitostí. 
  • K žádosti o úvěr se může připojit třetí osoba, která vloží svou nemovitost jako jistinu

Může to být v podstatě kdokoliv. Někdo z rodiny, přítel nebo i kolega ze zaměstnání. V každém případě je ale vhodné sepsat smlouvu u právního zástupce nebo u notáře. I mezi příbuznými platí okřídlené rčení o tom, že pořádek dělá přátele. 

  1. Šance pro podnikatele s nízkou bonitou

Půjčky, založené na zástavě nemovitosti, využívají ve velké míře podnikatelé, kteří nedosáhnou na klasickou hypotéku u banky. A to především z důvodu nízké bonity. Ta může být způsobena například záznamem v registrech dlužníků. Nebankovní půjčka tohoto typu je tedy výhodnější alternativou k produktu, kterým je půjčka bez registru Lundea

  • Přesto se můžete podívat na stánky, kde jsou uvedeny bankovní hypotéky. 
  • Alespoň získáte přehled o nabízených možnostech a lépe se tak v oblasti poskytovaných úvěru zorientujete. 

Podrobnosti se dozvíte díky webovému nástroji, kterým je hypoteční kalkulačka. Podnikatelé také často využívají možnost, kterou je rychlá půjčka. A to především z důvodu rychlého získání potřebných finančních prostředků. 

Pomocí rychlé půjčky lze získat i částku v řádu několika set tisíc korun. Je zde ale většinou stanovena kratší doba splácení a vyšší úroková sazba. Výhodou je, že v mnoha případech není nutné ručit majetkem. 

  • Nebankovní půjčky je také možné většinou splatit předčasně i bez jakýchkoliv dalších poplatků. 

Related posts

Přichází jaro – nejvyšší čas na pořízení nové pergoly

admin

Ucpal se vám odpad a nepříjemně zapáchá

admin

Posuvné dveře do moderního interiéru

admin

Leave a Comment